2410
2553
عنوان

تو خونه رنگ کردم بدبخت شدم

271 بازدید | 11 پست

اومدم موهای مامانمو تو خونه رنگ کنم یه نیم ساعتی طول کشید رنگ قوی ۰۱ رو دستم بود بدون دستکش به موهاش رنگ زدم ناخنام شردع کرد به داغ شدن سوزش و الان یک شاعته انقدر درد داره و میسوزه همش حس میکنم ناخنام داره میفته...

من نمیدونستم رنگ برای پوست ضرر داره😭😭😭😭

چیکار کنم حالا دارم میمیرم

من یه کاربر قدیمی و خسته ام ...دعا کنید مامان شم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من قبلا اینجوری شدم خیلی دردناکه ولی خوب میشی نگران نباش اصلا

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

به دستات وازلین بزن یه چند ساعتی اینجوره ولی خوب میشه منم هربار اینجوری میشم انگار که ناخنام دارن کنده میشن حتی تایپم نمیتونم بکنم اینجور وقتا ولی خوب میشه

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

اگه میسدزه که یعنی یکم رنگ هتوز زیر ناخنت مونده.دستاتو خوب بشور .یکم نرم کننده بزن.هیجی نمیشه تا صب خوب میشه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2714