1421
1363
عنوان

تو خونه رنگ کردم بدبخت شدم

267 بازدید | 11 پست

اومدم موهای مامانمو تو خونه رنگ کنم یه نیم ساعتی طول کشید رنگ قوی ۰۱ رو دستم بود بدون دستکش به موهاش رنگ زدم ناخنام شردع کرد به داغ شدن سوزش و الان یک شاعته انقدر درد داره و میسوزه همش حس میکنم ناخنام داره میفته...

من نمیدونستم رنگ برای پوست ضرر داره😭😭😭😭

چیکار کنم حالا دارم میمیرم

من یه کاربر قدیمی و خسته ام ...دعا کنید مامان شم🙏

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

من قبلا اینجوری شدم خیلی دردناکه ولی خوب میشی نگران نباش اصلا

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
1390

به دستات وازلین بزن یه چند ساعتی اینجوره ولی خوب میشه منم هربار اینجوری میشم انگار که ناخنام دارن کنده میشن حتی تایپم نمیتونم بکنم اینجور وقتا ولی خوب میشه

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

اگه میسدزه که یعنی یکم رنگ هتوز زیر ناخنت مونده.دستاتو خوب بشور .یکم نرم کننده بزن.هیجی نمیشه تا صب خوب میشه

میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید...اگه یکی فرستادید اعلام کنید که منم برای شما دوتا صلوات بفرستم.
1394
خیلی ضرر داره؟

عزبزم خیلی راحت الان پاشو برو درمونگاه..برات امپول میزنه..تجربه شو دارم.

خواننده خاموش از سال ۹۰🙄دلیل عضو نشدن تنبلی.. 🙈😊                                                                                           اولین عضویت سال ۹۶...سه بار کاربریم حذف شده...حرف سیاسی نزنین خوب دوستان🧐