1803
1804

اگر تورا ببینم میمیرم😂😂😂😂😂😂

○9سال○انتظار بارداری سخته!!!!😢😔  خدایا میشه به منم یه دردونه بدی😢 نامه ایی به   دختر؛پسر؛  قشنگم :  میدانم یک روز صدای هق هق گریه هایت را سرزایمانم میشنوم  😢😍و خدارا شکر میکنم که اسم زیبا 💗مادر  💗هم نصیب من شد 😍😍 منو بابایی تااون موقعه مشتاق دیدارتیم..عزیز تر از جانم بیا که مادر شدن را لیاقتم کنی😢😔.......به امید گوشه چشمی از پروردگارم 👨‍👩‍👦‍👦💗💗💝

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1805

مرا چه سود از این همه تنهایی

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
1771
1794

به تماشا سوگند...و به آغاز کلام..و به پرواز کبوتر از ذهن...واژه ای در قفس است...

یه مادر استقلالی(دو اتیشه)...که بچه هاش شبها با اهنگ...روی قلب من نوشته رنگ قرمز رنگ عشقه...میخوابن  پسر و دخترم پرسپولیس ان  
من اگر کامروا گشتم و خوشدل چ عجب  مستحق بودم و اینها ب زکاتم دادند

دل میرود ز دستم صاحب دلان خدا را 

دردا ک راز پنهان خواهد شد اشکارا 

ا بده 😆

شاید باورتون نشه ولی آدم به بدبختی هم عادت میکنه ... 
1774