2703
2553

^^تو نظر سنجی بگید کدوم بهتره

و‌ اگر میشه دلیلشم بگید

مرسییی

تعداد رای : 6
نظرسنجی
رشت
5
83%
لاهیجان
1
16%
آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم

قطعا رشت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
میگن لاهیجان خیلی شهر باکلاسیه آیا چرت میگن؟:)) من نرفتم تاحالا

باکلاسه. درست میگن

امارشت بزرگتر و با امکانات ترع

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
باکلاسه. درست میگن امارشت بزرگتر و با امکانات ترع

عاخه با هم ۲۰ دقیقه فاصله دارن

مردمش کدوم بهترن؟

امنیت کجا بیشتره؟

چون میخواد خونه بگیره

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
عاخه با هم ۲۰ دقیقه فاصله دارن مردمش کدوم بهترن؟ امنیت کجا بیشتره؟ چون میخواد خونه بگیره

یکم بیشتر از ٢۰دقیقس.

بینشون چندتا شهرع دیگه ب هرحال

امنیت ک نسبیع. ب منطقه سکونتت

مردم گیلان کلا خون گرمن

رشت مرکز استانه دیگه بهترع کلا

2714
شما ب اساتید دانشگاه و رشته تحصیلی دقت کن جاذبه های شهر مهم نیس ک

اونو خیلی براش مهم نیست چون حداکثر ی سال اونجاس بعد برمیگرده تهران

پس همون حرف قبلی من نظر منه

منم نظرم همون رشت انتخاب بعدیشو لاهیجان بزنه

2706