1147
1341

به نظرتون چکار کنم؟خواهرشوهرم خیلی خوبه مث خواهرمه

بکوش بزرگی در نگاه تو باشد،نه در چیزی که به آن می نگری...

يعني بچشو بده ب شما؟

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1350
1348

اگه قبول کنه یعنی عاطفه مادری نداره☹

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
1308

آدم ده تام بچه داشته باشه فک نکنم دلش بیاد بده ب کسی حتی برادرش

میروم ز تو، و در سکوت غمت ساعتی بی تو بر من نمیگذرد . قاب نقش تو بر دل زده ام، داغ این عشق دیوانه بر بدنم . رد شدم ز تو، و آتشی به دلم شعله میزد بر کوچ بی ثمرم . گریه میکنم از شرح حال دلم، از جدایی خدا را صدا بزنم 
1335