1351
1273
عنوان

میخوام به خواهرشوهرم بگم برامون بچه بیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 122257 بازدید | 786 پست
آره

عمرا قبول نمیکنه مگه مسخره بازیه

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ماه حتما مامان میشم خدا جونم بهم  یه دو قلوی  پسر ودختر  خیلی ناز وسالم وصالح میده مطمعنم، دوستای خوبم دعام کنید لطفا �
سلام استارتر جان شبت بخیر. من هم خودم گرفتار این مشکلم... فقط یه سوال داشتم جسارتا، مشکل از همسرتون ...

سه بار آی وی اف دوبار داروهای طب سنتی که خیلیم گرون شد وبه قول خودشون تضمینی بود

بکوش بزرگی در نگاه تو باشد،نه در چیزی که به آن می نگری...
حرفات منو به فکر انداخت منم o+هستم مامان بابام o نیستن نمیدونم چیین حتی کسی که نتیجه گروه خونیم ...

اصلا اینطوری نیست که اگه شما o باشی مامان و بابات هم باید o باشن.

میتونن A یا B باشن.

ولی اگه یکی از والدین AB باشه به هیچ وجه بچه O نمیشه.

گفت دانایی که گرگی خیره سر هست پنهان در نهاد هر بشر/لاجرم جاریست پیکاری سترگ روز و شب مابین این انسان و گرگ/زور او چاره این گرگ نیست صاحب اندیشه داند چاره چیست/ای بسا انسان پر رنج و پریش سخت پیچیده گلوی گرگ خویش/ای بسا زورآفرین مرد دلیر هست در چنگال گرگ خود اسیر/هر که با گرگش مدارا میکند خلق و خوی گرگ پیدا میکند/در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر/روز پیری گرچه باشی همچو شیر ناتوانی در مصاف گرگ پیر/آدمان گر یکدیگر را می درند گرگهاشان رهنما و رهبرند/این که انسان هست اینسان دردمند گرگ ها فرمانروایی میکنند./(کاش دست از گرگ بودن برداریم عقاید مخالف رو تحمل کنیم حتی اگه برامون محترم نیستن.به دیگران لقب گرگ ندیم خودمون هم گرگ نباشیم.چون انسان بودن قشنگتره.)

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350