2733
2734
عنوان

عوارض قرص اورژانسی ونازایی

5659 بازدید | 35 پست

بچه ها ب مدت ده ماه استفاده کردم خیلی میترسم هر کی ی چیزی میگه آدم نمی دونه چیوباورکنه نازایی بوجود میاره!!!!؟؟؟هفت ماهه اقدامم

رایانم جون مامان خدا تورو برامون حفظ کنه کاش بشه زودتردستاتو لمس کنم پسرم😘😘😘❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😲😲😲😲😲😲 ده ماه قرص اورژانسی خوردی؟ شوخی میکنی یا قرص ضد بارداری با اورژانسی اشتباه گرفتی؟؟؟؟؟

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2731
زیادیش‌ بله ده ماه پشت هم خوردی؟؟

تقریبا ...نمیدونستم شوهرم گف همیشه عامل بدبختیه

سلام، ماما هستم، اینکه نازایی میاره درست نیست ولی کاش میدونستی با هر بار فشار به غده های هورمونیت داری چی کار میکنی؟ چرا اوژانسی؟؟ اگه بازم داری ادامه میدی ترک کن، روش های سالم جلوگیری عیر قرص استفاده کن، کاندوم عالی ترینه ، چرا سیستمتو میریزی بهم دختر

2738
قرص اورژانسی به بدن شوک وارد میکنه؟؟؟ واسه چی خوردی؟؟؟

نمیدونم والا ب حساب تا۴سال نمی خواستم یهو گذاشتمش کنار

نهایتش دوبار در سال مجازی استفاده کنی که بازم هورموناتو به هم میزنه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
سلام، ماما هستم، اینکه نازایی میاره درست نیست ولی کاش میدونستی با هر بار فشار به غده های هورمونیت دا ...

واقعا نازایی نمیاره!؟هفت ماهه دگ نمیخورم

یه مدت طول میکشه تا هورمونات تنظیم شه، دیگه قرص نخور ، ما معمولا چند دوره ال دی برای تنظیم میدیم ولی این خودش تخمدانو تنبل میکنه، سعی کن ورزش کنی عذاهای سالم بخوری سبزیجات بخوری تا تخمدانت از این استرس دور شه و چرخه ی طبیعیشو طی کنه، دیگه به شوهرتم گوش نده

یه مدت طول میکشه تا هورمونات تنظیم شه، دیگه قرص نخور ، ما معمولا چند دوره ال دی برای تنظیم میدیم ولی ...

ینی چقد طول می کشه!؟ن دگ کلا گذاشتمش کنار..آبان تو نت نگاه میکردم گفتن نازایی میاره ترسیدم..خدا خیرت بده اروم شدم

ینی چقد طول می کشه!؟ن دگ کلا گذاشتمش کنار..آبان تو نت نگاه میکردم گفتن نازایی میاره ترسیدم..خدا خیرت ...

الان

2706