2737
2734

یه رستوران سر میدون اصلی شهرمون بود. از اینا که شعبه ان و بین المللی و ... کلی از بیرون شیک و قشنگ بود. من همیشه نگاه میکردم میگفتم اینا که پشت میز نشستن چیییییی که نمیخورن. خخخخ 

امشب سالگرد ازدواجمون بود تصمیم گرفتیم بریم بیرون. شوهرم گفت تو بگو کجا بریم. منم گفتم بریم فلان جا. خیلی خوشگله و ببینیم غذاهاش چجوریه. 

رفتیم. با اینکه شب خوبی بود و دلنشین ولی کیفیت غذاش اصلا اونجور که فکر میکردم نبود. رستوران قبلی که رفته بودیم رستوران سنتی بود. کلی غذا با دسر و سوپ و سالاد و نوشیدنی شد 80 غذا از جلومدن اضافم می اومد. 

ولی اینجا 190 دادیم خدایی طعمش یجوری بود که دوست نداشتم. داشت از این نظر از جلوم اضاف می اومد. 

حالا من که به شوهرم چیزی نگفتم. اهل اینجور خرجا نیست. گفتم تو ذوقش میخوره دیگه نمیبره رستوران. 

برام تجربه شد انقدر ظاهر بین نباشم. خدایی آدم ها هم همینطورن. از دور فکر میکنی توشون چیا که نیست. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا من یه چیزی بگم نخندیید نمیدونم چرا همیشه به من رستوران قدیمی تمیزها که اصول بهداشتی رو رعایت میکنن اما قدیمین و مجلل نیستن غذاشون بیشتر میچسبه 

فقط تو نمک آبرود ما رستوران رفتیم گرون بود اما غذاشون عالی فقط بین مجلل ها اونجا به دلم نشست

از دور دل می‌بره از جلو زهره

😂😂😂

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2738
حالا من یه چیزی بگم نخندیید نمیدونم چرا همیشه به من رستوران قدیمی تمیزها که اصول بهداشتی رو رعایت می ...

خب همون دیگه. منم اون رستوران قبلی خیلی بهم بیشتر چسبید. تو سینی مسی برامون غذا اوردن و کلی فضا عالی بود. خدایی غذاشون به جای یک پرس دو پرس بود. خوشمزه هم بود خدایی. 

اینجا رفتیم اندازه یه کاسه برنج برعکس کرده بودن. با کباب برگی که مزش یکم خام بود. 

حالم رو تجسم کن موقع خوردن😁