2703
2553

سلام 

خانما تو تخت پارک نی نی تون چه دشکی انداختید؟؟؟

آخه خودش خیلی گوده بعد بلند کردن و گذاشتن بچه براتون سخت نیست؟؟

خدایا شکر ک یکبار دیگه حس زیبایی مادری رو ب من بخشیدی ،بنیتا و لیانا ی عزیزم عاشقتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه تشک دادم دوختن ولی  ارتفاعش خیلی بلند نبوذ

اذیت نمیشید موقع برداشتن بچه؟؟؟؟

زیر دشک هم چیزی گذاشتید؟؟

خدایا شکر ک یکبار دیگه حس زیبایی مادری رو ب من بخشیدی ،بنیتا و لیانا ی عزیزم عاشقتونم
2720
من تا پنج ماه که رو اون طبقه بالایی که روش میخورد میزاشتم بعدش یه تشک خواب بزرگ سه لا جمع کردن با یه ...

خطرناک نیست تا پنج ماه؟؟؟؟

یعنی فعلا دشک لازم نداره؟؟؟

دیروز خونه دوستم بود دخترش آخر هفته یک سالش میشه هنوز تو تخت پارک میخوابه.

شما تخت پارک‌خریدی؟

من برا بچه اولم نداشتم برا این میخوام بخرم

استند اسم و عدد و اکسسوری کودک گیفت تولد با قیمت مناسب برای دیدن نمونه ها پیام دهید 0۹۱۸۳۷۹۰۱۳۴
دیروز خونه دوستم بود دخترش آخر هفته یک سالش میشه هنوز تو تخت پارک میخوابه. شما تخت پارک‌خریدی؟ من ...

بله عزیزم منم برای دومی خریدم دخترم نداشت 

2714
بله عزیزم منم برای دومی خریدم دخترم نداشت 

عزیزم‌میتونم بپرسم چه مارکی  و چند خریدی .من یه ماهه دارم تحقیق میکنم  هنوز به نتیجه نرسیدم

استند اسم و عدد و اکسسوری کودک گیفت تولد با قیمت مناسب برای دیدن نمونه ها پیام دهید 0۹۱۸۳۷۹۰۱۳۴
عزیزم‌میتونم بپرسم چه مارکی  و چند خریدی .من یه ماهه دارم تحقیق میکنم  هنوز به نتیجه نرسید ...

عزیزم من گود بیبی خریدم حدودا یک ملیون دویست

عزیزم من گود بیبی خریدم حدودا یک ملیون دویست

وای یادش بخیر کل ست‌کامل سرویس کالسکه و صندلی ماشین و ....  گودبیبی دختر من ۶ سال پیش این قیمت شد .  الان فقط یه تخت‌خالی ....

وای یادش بخیر کل ست‌کامل سرویس کالسکه و صندلی ماشین و ....  گودبیبی دختر من ۶ سال پیش این قیمت ...

تازه من اردیبهشت خریدم الان خبر ندارم