2410
2553
عنوان

راسته ک میکن بعد قرص جلوکیری حامله میشی

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 27 پست

مگه شوهر نباید همراز و همدل زنش باشه؟

آن قدر پنهون کاری برا چی؟

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم اخه همیشه پا میشم بععدش

استاد تنظیم خانوادمون گفت اینو بهمون ببخشید اینو میگم خواهرانه یه ربعی هم با دست یکمم خودتو جمع کن بگیر که تو بمونه همه چی 

لطفا درخواست دوستی ندید
2720
2714
مگه شوهر نباید همراز و همدل زنش باشه؟ آن قدر پنهون کاری برا چی؟

عزیزم اگ بش بگم نیازی نیست جلوگیری کنی بلافاصله بعد رابطه توقع داره حامله باشم و اگهم طول بکشه مرتب هی اعصابمو بهم میریزه باحرفاش خیلی ازاردهندس میگه تو نازایی و هورمونات مردونست و توزن نیستی و این حرفا فعلا هی میگم مگه ن جلوگیری طبیعی میکنیم من چطور باردار باشم اما میخام باردار بشم قبل این ک نقاش شروع بشه صبر نداره

یعنی چی؟ مگه قراره عادت نشی؟

نه چون دوستان گفتن که احتمال بارداری میره بالا برام سوال شد که من که قطع کردم فقطم 15 روز خوردم بعدشم عادت شدم احتمالش هست باردار بشم یا نه