2733
2734
عنوان

تزریق هورمون رشد کودکان

298 بازدید | 8 پست

سلام

ممکنه عوارض احتمالی تزریق هورمون رشد (که با توجه به نتایج آزمایشات و تجویز پزشک فوق تخصص غدد اطفال توصیه شده) رو عنوان بفرمایید؟

ممنونم 

http://ehda.ir/
http://www.mahak-charity.org/main/fa

عوارضشو نمیدونم،ولی داداش دوستم با تجویز دکتر تزریق کرده بود خیلی قدش بلند شده بود،واینکه کنارش تغذیه مناسب داشته تا خطری بابت پوکی استخوان و .. تهدیدش نکنه،الان سنش بیست و خورده ای هست تا ب الان راضی بودن

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم از سه سالگی تحت نظر فوق تخصص غدد اطفال بود 

8 سالگی گفت باید هورمون رشد بزنه

گفتم عوارض نداره 

گفت نه فقط چاقی

چاقیم که ام المراضه

بی خیالش شدم 

گفتم چاقی خودش هزار مرض میاره 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
من دخترم از سه سالگی تحت نظر فوق تخصص غدد اطفال بود  8 سالگی گفت باید هورمون رشد بزنه گفتم عو ...

ببخشید الان دخترتون چند سالشه؟ و قدش چقدره؟؟؟

قد خودتون و همسرتون چقدره؟؟

ببخشید الان دخترتون چند سالشه؟ و قدش چقدره؟؟؟ قد خودتون و همسرتون چقدره؟؟

اان دخترم 15 سالشه و 150

خودم و همسرم هر دو 170 هستیم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
خوب هنوز جاداره بلندتر بشه؟؟؟

نمی دونم والا

فعلا که خبری نیست