2703
2553

من صمیمی ترین دوستم واسه بچه اش ۳ ماه تزریق کرد و بین چند دکتری که بردش اختلاف نظر بود و هیچ کدوم نگفتن که قطعا نتیجه میگیری و چون آمپول خارجی گیر نمیومد ایرانی رو باید با دوز دو برابر تزریق کنه و اصلا نباید حتی یک شب بین تزریقش فاصله بیفته دیگه تزریق نکرد فرستاده ورزش و تغذیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دختر من الان ۲ ساله داره آمپول میزنه از ۹ سالگی الان ۱۱ سالشه قدش ۱۲۴ سانت بود الان بعد دو سال شده ۱۴۰ سانت دکتر گفته باید تا ۱۵۰ برسه آمپول ها رو ادامه بدم

2714

سلام من برای قد دخترم هردارویییییییی بگید خریدم خارجی ایرانی  دروغ نگم تاثیرش دیدم اما چون دخترم توپوله زیاد قدش نشون نمیده 3ماهی میشه میبرم طب سنتی 1بارحجامت کرد وچنننننندباری بادکش البته خودم توخوه براش انجام میدم 2شب درمیون   راضی بودم  وشربت ال ارژنین 1000که به صورت ویال هست هرشب میدم بخوره قیمتش 24تومن 

سلام من برای قد دخترم هردارویییییییی بگید خریدم خارجی ایرانی  دروغ نگم تاثیرش دیدم اما چون دختر ...

سلام دكتر كجا ميبري طب سنتي؟

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
2706