2733
2734

چشمم ندارن خوش

ي هاي ديگرانو ببينن

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

تاپیک خوشبختی دو سوته یا گزارش می خوره یا صاحب تاپیک و از بس می کوبن فراد می کنه

خـــدایا

کــمــی بــیـا جــلــوتــــر .

مــی خــواهـــمـــ در گوشــت چــیــزی بــگــویم . . . !

ایـن یـک اعــتـرافــــــ اســت . . .

مــن بــی او دوامــ نــمی آورمــ . . .

حــتــی تــا صــبح فـــردا . . . !.!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من عاشق همسرممممم همو خیلی میدوسیم این ماه هم تصمیم گرفتیم نی نی بیارم25سالمه همسرم27سال ساکن کرج

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2738
من عاشق همسرممممم همو خیلی میدوسیم این ماه هم تصمیم گرفتیم نی نی بیارم25سالمه همسرم27سال ساکن کرج

انشالله خوشبخت باشید.ونی نی سالم وصالح خدابهتون هدیه بده

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

😂😂😂😂😂😂😂

از خوشی هامون بگیم

میام شکلک😏😏😏😏میزارن یا میگن پزووو یا.....

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2706