1147
1341
عنوان

بچها بنظرتون کارم اشتباس؟؟

137 بازدید | 20 پست

بچها بنظرتون اگ‌بخایم بالا خونه مادر شوهر بسازیم واسه زندگی اشتباهه؟اخه ما الان تو خونهای مسکن مهر هستیم من اصلا دوس ندارم اونجارو‌دوس دارم برم جای بهتر از ی طرفم توان مالی شوهرم در اون حد بالا نیست دوس دارم این پیشنهاد و‌بدم ک‌بابای خونه مادر شوهرمینارو بسازیم فک کنم اگ بهشون بگسم از خداشون باشه ولی با احتیاط و‌وحتاط رفتار کنم زیاد قاطیشون نشم مشکلی پیش میاد بنظرتون؟

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
1307

نرو سمیه نروووو

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه

مسکن مهر بهتره میخان دلسوزی کنن اما اشتباهی دخالت میکنن

تو عاشق نبودی که درد دل عاشقارو بفهمی😔 تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی☔ تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم! دلت تنگ  نبوده...میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔 تو تنها نموندی که حال دل بیقرارو بفهمی💓 عزیزت نرفته که تشویشه سوت قطارو بفهمی🚊 تو از دست ندادی بفهمی چیه ترس از دست دادن😢 جای من نبودی بدونی چیه فرق بین تو و من👌 تو هیچوقت نرفتی لبه جاده تا انتظارو بفهمی⚠ پریشون نبودی که نگذشتن لحظه ها رو بفهمی! تو اونی که رفته چی میدونی از غصه جای خالی ...من اونم که مونده چی میدونه از قصه بی خیالی؟
1226

من حاضرم چادر بزنم کنار خیابون 

یا تو کانکس زندگی کنم اما نزدیک خانواده شوهر نباشم.

به نظرم بعدا پشیمون میشی و پولتون رو هم از دست میدین دیگه. 

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم

اگه آدمهای خوب و عادی هستن ، خودتم عادی و از نظر برخوردهای اجتماعی مهربون و مودبی برو

اگه میخوای بری حساس بشی زندگی خودت رو تلخ کنی ولش کن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس

شما هزینه میکنی فردا بقیه خواهر برادرهاش میان ادعای مالکیت میکنن اگه هم این کارو نکنن اونا بعدا میخوان بفروشن حقشون رو بگیرن اون وقت شما اون وسط میخوای چکار کنی از طرفی شما نوساز میسازی زیرش کلنگیه همین میزنه تو سر خونه شما موقعه فروش هم داستان داره  تازه این بعد مادیش بود از بعد دیگه مگه میشه با مادرشوهر یه جا بود و داستان نداشت

1346