2726

من امسال دارم میرم دانشگاه ازاد رشته روانشناسی

ترمی یک میلیون و صد باید بدم البته خودم ن پدرم میده 

اما از الن خیلی میترسم اخه اگه ترمی یک میلیون از بابام بگیرم دیگه روم نمیشه خرج لباس و ارایشی و مراقبتی بگیرم انوقت چیکار کنمممم

بنطرتون ماهیانه چقدر مشخص کنم که تهش ی چیز برام بمونه خرج خودم کنم ؟

تازه مامانم مخالف کاره منه و اصلا راضی نمیشه

خرجای بابامم سر به فلک زده ادم پرویی نیستم درخواستای بیجا کنم 

میشه کمکم کنید 

🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای  چقدر زیاد منم اون موقع که رفتم دانشگاه ازاد پدرم بنده خدا خیلی افتاد تو زحمت الهی بمیرم ...

اره پدرم مشکل مالی نداره ولی خرجامون خیلی زیاده و من هم همیشه نگران بابامم ادمی نیسم که خرج کنم و عین خیالم نباشه از الن شبا خواب نمیرم اخه من جدا از شهریه خرج کرمای مراقبتی ارایشی لباس ی سری خوراکی موندم چیکار کنم ماهیانه چقدر مشخص کنم که هم ب پدرم فشار نیاد هم ترممو بدم ی چیزی برام بمونه 

🖤

اگر قبول کردن نگران نباش خرجاتو دسته بندی کن هزینه رف و آمد رو حساب کن تو یه چیزایی صرفه جویی کن که بهشون فشار نیاد 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
مامانم مخالف پیام نوره 

چرا؟به من گفتن برو آزاد رفتم پیام نور به جاش اضافه موبایل که بهم میدن پس انداز کردم هروقت لازم بشه کمک کنم بهشون چهار ساله کارمه😊

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
چرا؟به من گفتن برو آزاد رفتم پیام نور به جاش اضافه موبایل که بهم میدن پس انداز کردم هروقت لازم بشه ک ...

اضافه میاد😂

اگر قبول کردن نگران نباش خرجاتو دسته بندی کن هزینه رف و آمد رو حساب کن تو یه چیزایی صرفه جویی کن که ...

خیلی نگرانم 

شهریه 

و خرجای خودم 

اخه ادم حساسی ام هستم خیلی ظاهرم برام مهمه نمیدونم چیکار کنم 

اصلا ادم پرخرجی نیسم و خرج الکی ندارم ولی کرم ابرسان و ضدافتاب و .... 

دارم چل میشم چجوری صرفه جویی کنم اخه

🖤

باید روی هزینه هات مدیربت کنی

رفت و آمدت با وسایل نقلیه

لوازم ارایش کمتر بگیر و استفاده کن

لباسهات رو با دست بشور تا رود کهنه و خراب نشه و همیشه اتو زده بپوش

سعی کن عذا بیرون زیاد نخوری

با دوستهات میری بیرون لارج بازی در نیار

و ...

پس قیمتا خیلی فرق نکرده.من شیمی کاربردی خوندم ورودی ۹۲ بودم ترمی ۹۰۰ میشد شهریم اگه میتونی کار پاره ...

مامانم اصلا اجازه نمیده میگه دختر من بره کار کنه اصلاااا میگه شهریت با ما بهت میدیم خرجاتو کم تر کن ولی بخدا خرج الکی ندارم ولی اخه ضدافتاب مرطوب کننده و این چیزا چجور بزنممم

🖤
خیلی نگرانم  شهریه  و خرجای خودم  اخه ادم حساسی ام هستم خیلی ظاهرم برام مهمه نمیدو ...

دقیقا منم مثل شما اگر ماشین داری که هیچی اگر نه هزینه رفت وامادت در ماه حساب کن خرجای جانبی رو بکن یه ماه در میون .خودت کم کم حساب کار دستت میاد.سخت نگیر 

مامانم اصلا اجازه نمیده میگه دختر من بره کار کنه اصلاااا میگه شهریت با ما بهت میدیم خرجاتو کم تر کن ...

پس خودت باید مدیریت کنی دیگه.سخته ولی باید خساست کنی تو خرج کردن

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا