2726
عنوان

مهربانی ممنوع❌❌❌

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 41 پست
اصلا بد جور دلم پوسید ..اما نمیدونم جنس دل بی صاحب من چیه که کینه کسب روبه خودش نمیگیره .الان ناراحت ...

گلم به این دلا میگن دریایی خوبه اما بعضی وقتا از آدم سو استفاده میشه من قبلا اینطور بودم دیدم نمیشه فقط خودخوری میکنم و حرص میخورم 

منم مادرشوهرم وپدرشوهرمو بردیم شمال ویلا غذا همه چی کلی احترام و عزت ازاین ظرفای مسافرتی برده بودم ب ...

به نظرم باید تو اینجور مواقع در همون لحظه جواب داد و گله کرد وگرنه تو دل نگهداشتن و رو ترش کردن رو اصلا به خودشونم نمیگیرن که مقصرش خودشونن بعد ما ادم بده میشیم بارها اینو تجربه کردم

البته من خودمم حاضر جواب نیستم ولی تو این جور مواقع فقط حاضر جوابی و تیکه شوخی انداختن جواب میده 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم به این دلا میگن دریایی خوبه اما بعضی وقتا از آدم سو استفاده میشه من قبلا اینطور بودم دیدم نمیشه ...

من که میگم دل نیست گله هیچی نمیفهمه..دوراز جون شما

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
2728
به نظرم باید تو اینجور مواقع در همون لحظه جواب داد و گله کرد وگرنه تو دل نگهداشتن و رو ترش کردن رو ا ...

فقط به خاطر پدرشوهرم و این که سفربهم کوفت نشه چیزی نگفتم ولی شوهرم خیلی دعواش کرد

فقط به خاطر پدرشوهرم و این که سفربهم کوفت نشه چیزی نگفتم ولی شوهرم خیلی دعواش کرد

پس جوابش رو گرفت همون لحظه.دیگه بیخیال شو

درسته خوبی میکنی بدی میبینی ولی مطمئن باش خدا جواب خوبیات میده. من به هرکسی خوبی کردم جوابم با بدی داد ولی همیشه نقشه های شومشون نقش برآب شد. این یه حقیقت تلخه

درسته خوبی میکنی بدی میبینی ولی مطمئن باش خدا جواب خوبیات میده. من به هرکسی خوبی کردم جوابم با بدی د ...

انشالله که خدا همیشه یار وهمراه همه باشه..