2726
عنوان

مهربانی ممنوع❌❌❌

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو نیکی میکن و در دجله انداز  صولا نباید اینقدر مستقیم جواب خوبی رو انتظار داشت

من نیکی کردم ودر دجله انداختم ..نمیدونم چرا اونا لجنای دجله رو برگردوندن برام...اما بازم میگم خدای من مهربونه وخودش نیت منو میدونه

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
2728
من نیکی کردم ودر دجله انداختم ..نمیدونم چرا اونا لجنای دجله رو برگردوندن برام...اما بازم میگم خدای م ...

درستشم همینه مهربونی فقط معامله با خداست اصلا هرکاری در غیر اینصورت تجارته و خالصانه برای خدا نیست مطمینا هم خدا جبران میکنه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
بچه ها با عوض شدن زمونه و آدما خدا عوض نمیشه قانونهای خدا هم همینطور  فمن یعمل مثقال ذره خیر ی ...

اگه به این معتقد نبودم که مطمعنن جای اینجا صحبت کردنم حالا درگیر اون نامهربونا بودم 😊

اگه به این معتقد نبودم که مطمعنن جای اینجا صحبت کردنم حالا درگیر اون نامهربونا بودم 😊

افرین داستان خیر و شر یادته شر خیانت کرد و خیر رو کور کرد 

خیر بهش وصیت کرد این خاطره رو جایی نگو چون می ترسم مروت و مردانگی از بین بره ...

فقط خوبیها رو بگیم که خوبی جذب بشه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
هرکسی خوبی کنه به خودش کرده و هرکی بدی کنه به خودش کرده  این آیه قرآنه

اما بعد از بدی که به ادم میکنن شاید خداهم دوست نداشته باشه بندش به مهربونی ادامه بده...ای کاش منم میتونستم بد بشم 

منم مادرشوهرم وپدرشوهرمو بردیم شمال ویلا غذا همه چی کلی احترام و عزت ازاین ظرفای مسافرتی برده بودم بهم میکه من مثل خانوادت بیشخصیت نیستم که تو پلاستیک غذا بخورم منم دیگه اصلا محلش نزاشتم میخوام یه مدت خونشون نرم که حساب کار دستش بیاد واقعا میگن خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

افرین داستان خیر و شر یادته شر خیانت کرد و خیر رو کور کرد  خیر بهش وصیت کرد این خاطره رو جایی ...

اصلا بد جور دلم پوسید ..اما نمیدونم جنس دل بی صاحب من چیه که کینه کسب روبه خودش نمیگیره .الان ناراحتم .یه ساعت دیکه یادم میره😭😭😭

منم خودم درگیر این موضوع هستما حالا یه وقت سوتفاهم نشه که میخوام خودمو عالی جلوه بدم ولی خوب با این ...

اختیار دارید .حتما خوبید که حرفتون خوبه

2706