2703
2553
عنوان

مهربانی ممنوع❌❌❌

228 بازدید | 41 پست

به هرکس محبت کنی وباهاش مهربون باشی فکر میکنه خبریه وحتما از تو بالاتره که احترامش کردی...میخوام یاد بگیرم به هر کس اندازه ارزشش بها بدم ..خوبی که از حد بگذرد ,,نادان خیال بد کند

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

منم موافقم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبی که ازحد بگذرد دانا هم خیال بد کند دیگه نادان جای خود دارد

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
2720

من اعتقادم تو زندگی اینه ک ب وقتش خوبی میکنم.ب وقتشم پای حقم وایمیسم.ب وقتشم حال آدم بدو میگیرم 😊

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2714
من اعتقادم تو زندگی اینه ک ب وقتش خوبی میکنم.ب وقتشم پای حقم وایمیسم.ب وقتشم حال آدم بدو میگیرم 😊

خیلیهاروتا ادم بشناسه طول میکشه .استاد دورویی هستن

خیلیهاروتا ادم بشناسه طول میکشه .استاد دورویی هستن

دقیقا 👌

راه حلش اینه ک ب کسی اعتماد نکنی

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
اره گذشت اون زمونی که می گفتن ..از محبت خارها گل میشود ...همشون چرت بود😑

نه والا خارها تیزتر میشن اصلا خنجر میشن میرن توقلب ادم

2706