2703
2553

سيسموني آقا بزرگ توي تهران

وسيسموني كسري توي يافت اباد تهران

هردو فروش اينترنتي و حضوري دارن با قيمت مناسب و كيفيت خوب

من ندارم ادرس پيجشونو تو اينستا يا تو گوگل سرچ كني مياد

ديش ديري ديرين ماشالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سيسموني آقا بزرگ توي تهران وسيسموني كسري توي يافت اباد تهران هردو فروش اينترنتي و حضوري دارن با قي ...

دیگه اصلا سیسمونی اقا بزرگ بدرد نمیخوره واقعا حتی تو بعضی چیزا از مغازه های دیگه گرون تره و اینکه اصلا پرسنل خوبی نداره بشدت بی ادب و بد اخلاقن معروف ک شد کلا خراب شد

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2720
فقط سیسمونی فرشته سرخیابون کمال نرو چیز بخر که حسابی پشیمون میشی

چرا عزیزم قیمتش گرونه یا جنساش کیفیت نداره؟

هرچه در فهمِ تو آید   🌼🌼🌼🌼   آن بوَد مفهومِ تو    
سيسموني آقا بزرگ توي تهران وسيسموني كسري توي يافت اباد تهران هردو فروش اينترنتي و حضوري دارن با قي ...

ممنون عزیزم

دیگه اصلا سیسمونی اقا بزرگ بدرد نمیخوره واقعا حتی تو بعضی چیزا از مغازه های دیگه گرون تره و اینکه اص ...

عه جدي ؟من خبرنداشتم....واسه امضات صلوات فرستادم عزيزم

ديش ديري ديرين ماشالله
2714
عه جدي ؟من خبرنداشتم....واسه امضات صلوات فرستادم عزيزم

بله عزیزم من خونه دوستم شهر ری هست قبلا با هم میرفتیم خرید میکردیم من از کرج میرفتم ولی اینبار ک رفتیم پشت دستمون رو داغ کردیم از بس ک بد شده 

ممنونم عزیزم خدا همه عزیزانت رو برات حفظ کنه❤❤❤

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
چرا عزیزم قیمتش گرونه یا جنساش کیفیت نداره؟

ببخشید عزیز نوشته م نیمه کاره موند... قرار بود ۲۰ روزه تحویل بدن که بعد دوماه با کلی تلفن زدن و دعوا تحویل دادن... بعدشم با کلی زدگی و خرابی جنس... خدا ازشون نگذره ۳و نیمم قبل عید پول گرفتن

ببخشید عزیز نوشته م نیمه کاره موند... قرار بود ۲۰ روزه تحویل بدن که بعد دوماه با کلی تلفن زدن و دعوا ...

خواهش میکنم عزیزم، وای چقدر اعصاب آدم خورد میشه، انگار واسه مردم ارزش قائل نمیشن فقط به فکر منفعت خودشونن،نمیدونم کجا سیسمونی بگیرم که قیمت مناسب باشه واقعا خیلی گرونه.

خواهش میکنم عزیزم، وای چقدر اعصاب آدم خورد میشه، انگار واسه مردم ارزش قائل نمیشن فقط به فکر منفعت خو ...

سیسمونی اقا بزرگ من دو هفته پیش رفتم قیمتاش خدایی مفته جنساشم خوب بود

2706