2726
عنوان

سوال آرایشی دارم

230 بازدید | 22 پست

سلام عزیزان من رفتم سایه چشم بگیرم بعد کلی وسواسی ک ب خرج دادم اومدم خونه یبارم استفاده کردم دیدم نوشته برنزر هایلایت😖😐 میشه ب عنوان سایه ازش استفاده کرد؟ چ کارایی هایی داره ممنون میشم بگید

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هایلایتر برنزیه

برای برجسته نشون دادن یه سری نقاط از صورت مثل بالای گونه بالای لب یا زیر هشت ابرو و...(البته این برنزیشه که گرفتی😐رنگ صدفی قشنگ تره)

مثلا میتونی سایه رنگ مسی یا تو مایه های قهوه ای اینا بزنی بعد اینو به وسط پلکت بزنی و یکم محوش کنی قشنگ میشه

هایلایت میکنه دیگه میتونید به عنوان سایه هم استفاده کنید ولی پایه میخواد سایه معمولی هدا بیوتی بگی ...

سایه هدی بیوتی اصل ایران نیست هرچی هست های فیک یا درجه ۲.۳ اگر هم برات بیارن از خارج میشه حدود ۵۰۰.۶۰۰هزار تومان 

سایه هدی بیوتی اصل ایران نیست هرچی هست های فیک یا درجه ۲.۳ اگر هم برات بیارن از خارج میشه حدود ۵۰۰.۶ ...

بیشتر هم ممکنه بشه

باید از دبی بگیرن که مستقیم از آمریکا میره اونجا

حتی یه پلت قیمتش اونجا ۱۰۰۰ دلاره که اینجا میشه حدود ۱۶ میلیون

ولی پلت های کوچیک تر خب قیمت کمتری دارن

من از دم، شکستم، هر سدی که جلوم بود...
همچین میگی هدی بیوتی بگیر انگار خیلی دم دستیو ارزونه😁

خب دم دستیه دیگه

هر چند من کلا آرایش نمیکنم

هر چی لوازم هدا تو ایران هست فیکه

خب دم دستیه دیگه هر چند من کلا آرایش نمیکنم هر چی لوازم هدا تو ایران هست فیکه

منظورم به فیکش نیست

وگرنه فیکش که دیگه هدی بیوتی نیست ، همش یه ملاته، اسماشو عوض میکنن

اصلشم تو ایران هست  😉 حالا نمایندگی نداره

منظورم به فیکش نیست وگرنه فیکش که دیگه هدی بیوتی نیست ، همش یه ملاته، اسماشو عوض میکنن اصلشم تو ای ...

اصلش تو ایران هست ولی خیلی کم و هر جایی گیر نمیاد و به شدت قیمتا بیشتر از چیزیه که باید باشه

2706