2737
2734
عنوان

مامان هايي كه زايمان كردن كمك

142 بازدید | 17 پست

سلام من دو ماهه كه زايمان كردم سزارين. بدون حتي ذره اي درد زايمانم عالي بود.

تا يك  ده خونريزي داشتم و ١٥ روز لك

الان نمي تونم نزديكي داشته باشم دردناكتر از حتي بار اول شده 

كسي مثل من بوده؟ چيكار بايد بكنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین مشکلو داشتم ولی فقط اولین باره

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
2728
برو دکتر ی پماد میده من گرفتم عالی بود

شمام عينه من بودين؟

من شير خودمو ميدم نكنه از اونه

جدا از بي احساس بودن همسرم كلي هم تلاش ميكنه من حس پيدا كنم هم باز دردناك و ميسوزه انگار نه انگار سزارين بودم حس ميكنم حساس شده پوستش

چه پمادي؟اسمش چيه عزيزم؟

شمام عينه من بودين؟ من شير خودمو ميدم نكنه از اونه جدا از بي احساس بودن همسرم كلي هم تلاش ميكنه من ...

ن عزیز من طبیعی بودم خیلی درد داشتم

ی پماد گرفتم خیلی خوب بود اسمشو ب زن عموم هم دادم 

اونم مشکلش حل شد سزارینی بود 

ولی اسمش یادم نیس😑

2738
تو نت سرچ کن ژل روان کننده هست اسمش یادم نیس از اون استفاده کن

ممنون

من لبه هاي واژنم هم درد دارم انگار سوختن و نازك و خيلي خيلي حساس شدن مثل اين مي مونه نمك رو زخم مي پاشن 

2706