2726

همسرم پرخاشگره بعضی وقتا تو خیابون دادوبیدادمیکنه بامردم ، پارکی رستورانی میریم فردی باب میلش نبود دادوبیدادمیکنه و ابرومون میبره توجه همه روب خودمون جلب میکنه محل کارش مرتب دعوا و بحث داره  و منم خیلی وقتا جلو جمع تحقیرکرده و بدرفتارکرده که با برخورد شدید من کمی بهترشده و میترسه . ولی دیگ خسته شدم از دستش مشاوره هم خیلی رفتیم  انگارن انگار.  واقعا خیلی دوسش دارم و بهش وابستم ولی تحمل این رفتاراهم برام دیگ سخت شده  شما راهکاری نداریدبدید؟ از ی طرف  میخام ازش جدا شم  تحمل این رفتاراش ندارم از طرف دیگ وابستشم ودوسش دارم.

کلا باهمه دعوا داره تاحالا با مامان بابام دعوا کرده با مامان باباخودش دعوا کرده با برادراش که ازدواج کردن یقه به یقه شده  منم تهدیدش کردم ولت میکنم میرم میگه باشه قول میدم  ولی دریغ. الانم که دوروز درمیون توخیابون  میپره به این واون ناگفته نمونه هیچ دوست ورفیقیم که باهاش رفت وامد کنه نداره درحد تلفنی فقط من موندم دیگ چیکارکنم منم آدمم توزندگیم ارامش میخام  میخام راحت زندگی کنم باارامش نیم ساعت میرم بیرون خوش باشم همش دستم باید روقلبم باشه اقا باکسی دهن به دهن نشه ویقه همو بگیرن اعصاب درکل همسرم نداره وبه شدت  پرخاشگره. دیگ واقعا موندم   شما جای من بودید چی میکردید  نمیدونم چی گنم واقعا از ی طرف دوس داشتن وعشق از ی طرف  پرخاشگریشو وجنگ روانی که برام ایجادمیکنه همش ی گندی بالا میاره یا کاراش   کمکم کنید😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۳۳ سال سنمه از شوهر خودم عصبی تر ندیدم ولی یک ساله که اروم شده شاید همسر شما هم اروم بشه
 « فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اره از اول اینجور بود تازه بدترم بودش

تا حالا دنبال علتش بودی؟ 

من که میگم سری بعدی که یه مشکل بد به وجود اورد بگو فقط روانپزشک.محکم بچسب قضیه رو.چون ممکنه چهار روز دیگه مرتکب خدایی نکرده قتل یا صدمه ای بشه.اونوقت دیگه کاری نمیشه کرد 

چیکار کردی اروم شد؟

با همکاری خانوادش فواصل بین عصبانیتاش رو کم کم زیاد کردم به هر طریقی سعی کردم نذارم عصبی بشه البته محیط کار رو نتونستم کنترل کنم ولی بقیه جاها رو اینقدر اروم کردم که دیگه الان خودش عصبی هم بشه حوصله داد بیداد نداره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706