2733
2734
عنوان

فوووولیکول±اقدام±

381 بازدید | 51 پست

خانما من فولیکول بیستو شونزده و دوازده داشتم تو ده دورم همون روزم آمپول اچ سی جی زدم بنظرتون بازم رشد میکنن یا امپولو زدم دیگه رشد نمیکنن تا این دیروز دلدردو کمردرد پدرمو دراورده بود الان ولی حالم خوبه چهارده روز از آمپول میگذره ۲۵ دورمه بی بی بزارم نشون میده یا تا جمعه صبر کنم

خانما میشه واسه سلامتیه نی نیم یدونه صلوات بفرسی 💗💗

بنظرم صبرکن‌البته بدونه استرس وفکر وخیال

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جمعه بایذ پریود شی؟ چارشنبه یا پنج شنبه بزنی نشون میده هاله میندازه.من دوروز قبل موعد هاله انداخت ا ...

اره گلم جمعه پریود میشم باشه یکم صبر میکنم میشه شما از حالتت یکم بگی  چجوری اولش فهمیدی 

میگن قبل اینکه فولیکولا آزاد شن رشد نهاییشونو میکنن احتمالا واسه شما هم یکم بزرگتر شدن و بعد آزاد شد ...

اهان  پس ربطی نداره امپولو زدم رشدشون متوقف شده باشه؟بنظرتون با این فولیا احتمال بارداری هست

2738
میگن قبل اینکه فولیکولا آزاد شن رشد نهاییشونو میکنن احتمالا واسه شما هم یکم بزرگتر شدن و بعد آزاد شد ...

شما یبوستم داشتی من دارم بخاطر آمپوله یعنی

اهان  پس ربطی نداره امپولو زدم رشدشون متوقف شده باشه؟بنظرتون با این فولیا احتمال بارداری هست

فولیکول ۲۰عت اندازش خیلی خوبه آره احتمالش هست. 

انشاءالله که باردارشده باشی منم واست یه آیت الکرسی میخونم عزیزم

سلام مسیح آره بی بی بزار فردا نشون میده فولی ۲۰ خوب بوده ۱۶ احتمال تخمک گذاریش هست ولی کمه الهی ک این ماه نتیجه بگیری

💕🧿منم مامان شدم خدا جونم مرسی بیاد همه منتظرا هستم 🧿💕
شما یبوستم داشتی من دارم بخاطر آمپوله یعنی

ببین عزیزم خیلی دنبال علائم توی هفته های اول نگرد چون معمولا بعد ۵ هفته خودشونو نشون میددن

البته هرکسی همون اولا ممکنه یه سری علائم داشته باشه که با دیگری ممکنه متفاوت باشه مثلا من بدنم خیلی داغ شده بود به خصوص شکمم ولی یکی دیگه ممکنه این علامتو نداشته باشه. 

مریم بانو جان وقتی آمپول آزادسازی میزنی یعنی ۲۴ تا ۳۶ ساعت بعد حتما آزاد میشن اونیکه شما گفتی در حالت طبیعی بدون امپول درسته

💕🧿منم مامان شدم خدا جونم مرسی بیاد همه منتظرا هستم 🧿💕
مریم بانو جان وقتی آمپول آزادسازی میزنی یعنی ۲۴ تا ۳۶ ساعت بعد حتما آزاد میشن اونیکه شما گفتی در حال ...

منم راستش در این مورد مطمئن نیستم فقط شنیدم که قبل آزاد شدن به بلوغ نهایی میرسن و بعد آزاد میشن . حتی آمپول هم بزنی توی اون ۲۴ تا ۳۶ ساعت رشد نهاییشونو میکنن و بعد آزاد میشن

بازم چیزیه که شنیدم ممکنه درست نباشه . 

فولیکول ۲۰عت اندازش خیلی خوبه آره احتمالش هست.  انشاءالله که باردارشده باشی منم واست یه آیت ال ...

الهی قربونت بشم مرسی گلم برام دعا کن بارداری خدا حرف دلتو میشنوه و مستجاب میکنه

2706