2410
2553
عنوان

کیا اعصاب ندارن و شوهراشون رو مخن

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 36 پست
چرا زدی

لج کرده بود نمیخوابید باباشم بغل دستم هی با حرفاش حرصم میداد خدا لعنتش کنه بخدا مرد دست بزن داشته باشه بهتر از اینه با حرفاش عذابت بده

مَن خودمَ تَک نَفَره هَف هَش نَفَرَم😹❄🎈💅💋😝👩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تنها راه چاره واسه تو اینع که بی محلی کنی،همه وقتتو بزار واسه خوذت،هممشو،برو یوگا ومشاور وماساژ تا اعصابت اروم بشه به کاری که دوس داری برس ،فقط بیخیال باش انگار اصلا وجود نداره هرچی گفت محل نذار ،هیچچی تو ذنیا مهم تر از خودت واسه تو نیس ،حتی بچت،چون شرایط طلاق نداری میگما وگرنه که حتمن باید جدامیشدی قبل از اینکه هزار درد ومریضی روحی بگیری

اینکه نشد دختر خوب. یکی شما بگی یکی همسرت!!! خانوادت و همسرت سر موضوع خاصی با هم مشکل دارند؟

ن بابا کلا بد دهنه 

دیروز از خونه مامانم اومدیم هنوز نرسیدیم داره مسخره میکنه! خب من میگم ابراز علاقه و محبت ک نمیکنی لاقل حرف بد نزن

جییییغ میزد لج کرده بود منم از قصد بهوخودم محکم فشارش دادم و بیشگون میگرفتم ازش 😭😭😭

دیگه تکرار نکن 

منم وقتی شوهر م ناراحتم میکنه در مقابل بچم تحملم کم میشه و بخاطر خرابکاریاش دعواش میکتم 

2714
لج کرده بود نمیخوابید باباشم بغل دستم هی با حرفاش حرصم میداد خدا لعنتش کنه بخدا مرد دست بزن داشته با ...

یکی بود شوهرش شش ماه بود خونه نمی اومد می رفت تو خونه ماردش میخوابید ... حرف هیچکسم گوش نمی کرد ... آرزو میکرد بیاد خونه ...از غصه پدر و مادرش داشت داغون میشد ... همش میگفت بیاد خونه هر طور شده زندگیمو جمع می کنم 

ن بابا کلا بد دهنه  دیروز از خونه مامانم اومدیم هنوز نرسیدیم داره مسخره میکنه! خب من میگم ابرا ...

شاید مشکلی باهاشون داره و به شما نمیگه یا مثلا انتظار احترام خاصی. برخورد خانوادت با همسرت خوبه؟

دیگه تکرار نکن  منم وقتی شوهر م ناراحتم میکنه در مقابل بچم تحملم کم میشه و بخاطر خرابکاریاش دع ...

منم بودم. کنار گذاشتم. هی صلوات بدیم از فکرمون بره. الهی قربون معصومیتشون برم. اونا که تقصیری ندارن 

هیچ چیز خوبی توش نمیبینم ن عروسی برام گرفت ن لباس عروس پوشیدم ن اخلاق درست و حسابی داره بد اخلاق بد دهن یک ماهه یه کابینتم در نداره بی خیال اصلاودرست نمیکنه جلو جاری و مهمونام ابروم رفت بهش میگم درست کن میگه باش 

میگم بهش ولی فوری گارد میگیره ولی خودش عیب نداره خانواده منو تحقیر کنه 

شوهر منم بعضی وقتها کانال عوض میشه اینجوری میشه بهترین روش بی محلی جواب ندادن اصلا به یه ورتم حسابش نکن اینجوری لجش بیشتر میگیره حساسیت نشون بدی بدتر میکنه

خدایا شکرت برای همه چیز مهربون من
2706