2410
2553
عنوان

ادم میره اینستا اعتماد بنفسشو از دست میده😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1676 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش ارایش و عمل و لباسای گرون قیمته دیگه اگه خوب نشن جای تعجب داره

خب ادم دلش میخواد

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
2456

عکس پلیییز

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2714

مثل خارجیان.منکه همش کفم میبره.غذاشون،خونشون،لباسشون.شوهراشون😂😂😂

مگه اینهمه همه چی عالی داریم آخه.

اینستا جای پولداراس که همش میخرن و میپوشن و میپزن و میخورن و میگردن و کلا همه چیزای خوب😆😅😅

یا مثلا یکی هست سه قلو دختر داره اسمش گونشه لامصب همیشه شیک و مرتبه موهاش اتو کشیدست .

اون واقعا خرپوله اون خوده واقعیشه شخصیتش و ظاهرش

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
یا مثلا یکی هست سه قلو دختر داره اسمش گونشه لامصب همیشه شیک و مرتبه موهاش اتو کشیدست .

همون دیگه من پسرم هفت ماخشه وقت نمیکنم دیگه به خودم برسم قیافم معمولیه برسمم باز چیزی نمیشم

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
2706