2726
عنوان

باردارا بیاین لطفا

107 بازدید | 21 پست

سلام خانوما

بعد از خوردن چیز شیرین و به پهلو دراز کشیدن،حدودا چقدر طول میکشه ک نی نی لگد بزنه؟

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حرکت نینی کم شده؟

حدود ۱۱ صبح انقدر لگد زد ک خدا میدونه

الان نزده،منم نگران نیستم چون دکتر گفت فعلا تو این هفته ها خیلی نگران لگد نباش

ولی خب حوصلم سر رفته😂😂😐

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

یک ساعت صبر کن، و تو این یک ساعت بشمار باید 4 تا ضربه بزنه کمتر از 4 نباشه، بیشتر هم کخ چه بهتر

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
یک ساعت صبر کن، و تو این یک ساعت بشمار باید 4 تا ضربه بزنه کمتر از 4 نباشه، بیشتر هم کخ چه بهتر

مرسی عزیزم

حدود ۱۱ صبح انقدر لگد زد ک خدا میدونه الان نزده،منم نگران نیستم چون دکتر گفت فعلا تو این هفته ها خی ...

حتما خابیده ولشکن الکی استرس نده سر چیزای بیخود ...مال من ک دوتان یوقتی چنان اینور اون ور میکنن ک میگم الان میبرنم ب سمتی یوقتیم ساکت ساکتن ...

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
حتما خابیده ولشکن الکی استرس نده سر چیزای بیخود ...مال من ک دوتان یوقتی چنان اینور اون ور میکنن ک می ...

ممنون عزیزم

دوتا😍😍خداحفظشون کنه

ممنون عزیزم دوتا😍😍خداحفظشون کنه

خاهش میکنم...

اره گلم😍

مرسی انشالله . و همچنین

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
حدود ۱۱ صبح انقدر لگد زد ک خدا میدونه الان نزده،منم نگران نیستم چون دکتر گفت فعلا تو این هفته ها خی ...

من ۵ دقیقه  بعد شیرینی  لگد میزنه . گاهی هم  خواب باشه کلا نمیزنه

استند اسم و عدد و اکسسوری کودک گیفت تولد با قیمت مناسب برای دیدن نمونه ها پیام دهید 0۹۱۸۳۷۹۰۱۳۴
2706