2733
2734

اصلا نمیخوام باهاشون در ارتباط باشم

بخاطر بی ادبی و بی احترامی هاشون همسرمم میدونه چقد ازشون دلخورم اما بعد از یکسال میگه دعوتشون کنیم زشته همه ددعوت کردن دلم نمیخواد شوهرمو برنجونم اما از اونا متنفرم نمیدونم چیکار کنم برادر شوهرم یکسال با ما زندگی کرد مثل برادرم میدیدمش از وقتی عقد کرد اخلاقش گندتر شد حتی عقدش و انداخت وسط هفته ما نتونستیم بریم کل خانواده و اقوام از رفتارهای خودش و زنش ناراحت و خیلی مسایل دیگه ..

من دلخورم چجوری براشونت غذا بپزم کوفت کنن، البته تما دلخوری هامو ب مادرشوهرم گفتم حق و داده بمن 

وقتی شوهرم دعوت و مطرح کرد من گفتم ببرشون رستوران من نمیتونم از کسی پذیرایی کنم

حالا بنظرتون من چیکار کنم؟ من بخاطرر شوهرم خیلی فداکاری کردما این یکی و نمیتونم هضم کنم رفتارهای زشت زننده ی اونا میاد جلو چشمم 

مهربون باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه چیکارت کردن ؟

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

عزیزم یک شب روتحمل کن_فوقش خانواده مادرشوهرتم بگو خودت وقتی اومدن سرت روتواشپزخانه گرم کن نبینیشون_بجاش دل شوهرت روبدست میاری_یک شب که هزارشب نمیشه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2738

همه برادرشوهرا وقتی داماد میشن یه جوری میشن😶😶😶 قبلش خیلی خوبن😂

من باشم به خاطر دل شوهرم دعوت میکنم

میتونی غذا از بیرون بگیری

ولی من بودم بهترین غذا و دسر و تزیین رو انجام میدم خودم تا چشم جاری در بیاد😂😂😂

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706