2726
عنوان

زندگی مشترک مسخره

318 بازدید | 18 پست

بچه ها زندگی ما خیلی مسخره ست

شوهرم اصلا ادم با محبتی نیست

اوایل نامزدی بود بعدش شد همین سگی که هست

کلا ذاتش اینجوریه اینو دیگه پی بردم

منم خیلی احساسی هستم

از یه جایی به بعد شدم مثل خودش

دیگه سکوت نکردم

فش داد؛فش دادم

کتک زد کتک زدم

هر حرفی زد بدتر کردم

دلم خیلی خنک شده دیگه

هعی همه ایراداش کوبیدم تو سرش.دلم خنک شده خیلی

کاش میشد جدا شم

این زندگی که درست بشو نیست فقط ما معطلیم

راهی ندارم واسه جدایی اصلا حرفشم نزنید

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پس وقتی نمیتونی جدا شی باید بسازی . سعی کن دلش رو به دست بیاری از حیله های زنانه استفاده کن حداقل بخاطر خودت اینجوری اذیت میشی مگه یه روز دوروزه تا کی دعوا و فحش و کتک

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
پس وقتی نمیتونی جدا شی باید بسازی . سعی کن دلش رو به دست بیاری از حیله های زنانه استفاده کن حداقل بخ ...

همش گیر میده

کجا میری؟کجا میای

اصلاااا حوصله ش ندارم

خودش پیره فکر میکنه منم ادم نیستم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
همش گیر میده کجا میری؟کجا میای اصلاااا حوصله ش ندارم خودش پیره فکر میکنه منم ادم نیستم

چرا با پیر ازدواج کردی???

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ده سال ازم بزرگتره خیلی خرم خیلی

بابام ١۰سال بزرگتر از مامانمه. اصلا اونقد برچشم نمیاد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بابام ١۰سال بزرگتر از مامانمه. اصلا اونقد برچشم نمیاد

خیلی به چشم میاد.من خیلی جوان ترم

خیلی به خودم میرسم

اون همش چروک عمیق داره.به زور میره حمام

ریش هاش هفته ای یکبار به زور میزنه

جوری شده دیگه رابطه جنسی هم نداریم

من حالم بد میشه کلا

خیلی به چشم میاد.من خیلی جوان ترم خیلی به خودم میرسم اون همش چروک عمیق داره.به زور میره حمام ریش ...

بهش محبت کن سنگم باشه با محبت نرم می شه انتخابش کردی نمی دیدی قیافه و تیپشو بچه دارین؟

همش گیر میده کجا میری؟کجا میای اصلاااا حوصله ش ندارم خودش پیره فکر میکنه منم ادم نیستم

وقتی که داشتی بله رو میگفتی باید به این فکر میکردی که پیره نه الان . توجیهت به نظرم اصلا منطقی و درست نیست

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2706