2737
2734
عنوان

کیا تو بارداری دارچین مصرف کردن

17747 بازدید | 20 پست

هوس هویج پلو کردم اونم دارچین زیاد میخواد از اول بارداری اصلا مصرف نکردم الانم 5 ماه و سه هفتمه بنظرتون نخورم؟ 😕

من کوردم هیوایه تم آزادیه ✌🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه تو غذاهام میریختم 

مگه بده☹

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2728

من تو همه غذا ها میریزم چایی دارچینم زیاد خوردم الانم ۲۷ هفته ام مشکلی ندارم خدارو شکر،شما اگر لکه بینی یا مشکل خاصی نداری میتونی استفاده کنی با دکترت هم مشورت کن دکتر من گفت همه چی بخور

اخه اگ نیم قاشق باشه میگن اشکال نداره ولی هویج پلو حداقل چار پنج قاشق میخاد

۴ ۵ قاشق😲😲😲😲نه من اینقدر نمیخوردم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2738
من تو همه غذا ها میریزم چایی دارچینم زیاد خوردم الانم ۲۷ هفته ام مشکلی ندارم خدارو شکر،شما اگر لکه ب ...

منم تا الان مشکل نداشتم فقط تو هفته ی ششم لکه بینی داشتم که اونم دکتر گفت مربوط به جنین نبوده

من کوردم هیوایه تم آزادیه ✌🏼
2706