2733
2734

سلام خوبین همگی.من باردارم تازه رفتم تو هفته دهم.دیروز کلی تو خونه کارکردم و آشپزخونرو مرتب کردم.بعد کمرم خیییلی درد گرفت که دیگه آخر شب روغن سیاه دانه زدم.حالا از صبح دلم در گرفته.قبلا ی سقط داشتم تو هفته6.

نمیدونم برم دوباره دکتر که برام سونو بد یا نمیخواد خودش خوب میشه؟

برعکس سرکارم هستم نمیتونم یه دقیقه دراز بکشم.

همش میخوام حواسمو پرت کنم ولی باز دلم درد میگیره

عزیزم روغن مالی الان اصلا خوب نیست

بعدشم فشار به خودت نیار خطرناکه 

انشاالله که چیزی نیست

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از خودت مواظبت كن

كار خونه هميشه هست حالا چند ماه انجام نده 

روغنم به خودت نمال معلوم نيست عوارضش چيه 😫

مرخصي بگير برو استراحت كن خوب نشدي برو پيش دكتر سريع 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2731

دختر روغن سیاه دونه خیلی گرمه اصلا دیگه استفاده نکن.بعدم تا جای بچت سفت و محکم نشده کارسنگین نکن در حد جارو و ظرف فقط.

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
2738
چرا روغن بده؟ ان شاالله

کلا روغن مالی و چرب کردن الان خوب نیست ‌.نباید در اون حد گرم بشه 

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
از خودت مواظبت كن كار خونه هميشه هست حالا چند ماه انجام نده  روغنم به خودت نمال معلوم نيست عو ...

آخه خجالتمیکشم دیگه.دیروز تعطیل روز قبلشم صبح حالت تهوع داشم دیر اومدم.میترسم شاکی بشن

آخه من سیدم گفتم کم کم خونرو تمیز کنم برای عید غدیر

گلم عیدتم مبارک باشه ولی بنظر خودت الان نی نی مهمتره یا خونه؟؟؟؟ ولش کن خب شرایطت الان عادی نیست که، من هیچ‌کاری نکردم تو ۹ماه بارداری، خب واسه سلامت خودتو نی نی لازمه استراحت کنی و ارزششو داره

2706