2726
عنوان

همسرم ومادر همسرم بچه میخوان

599 بازدید | 22 پست

سلام دوستای عزیزم.من دوران عقدم رو سپری میکنم و عروسیم به امید خدا 8ماه دیگه هست از الان همسرم ومادرشون میگن به محض عروسی کردن اقدام به بچه داری کنیم.من تخمدان پلی کیستیک هستم و از طرفی هم درحال ادامه تحصیل هستم وحداقل از همسرم دو سال زمان میخوام برای بارداری.به نظرتون اگر باهمسرم صحبت کنم که دوسال بچه دار شدن رو به تعویق بندازیم وباتوجه به اینکه 28سالم هست وهمسرم30سال.امکان داره بچه دار نشم وشرمنده ی همسرم بشم؟ممنونم اگر راهنماییم کنید.

اول برو ی چکاپ کامل بده مطمین شدی مشکل نداری زیر نظر دکتر جلوگیری کن تا درست تموم شد باردار شی سریع

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عایا ما دکتریم؟عایا برای بچه دار شدن تو مادر همسرت و همسرت باید تعیین تکلیف کنن؟عایا تو سرکارمون گذاشتی؟😶

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
اول برو ی چکاپ کامل بده مطمین شدی مشکل نداری زیر نظر دکتر جلوگیری کن تا درست تموم شد باردار شی سریع

عزیزم اولا ممنونم که جوابمو دادی ولی دکتر بهم گفت که تخمدان پلی کیستیک هستی وباید برای بارداری دارو بخوری.اطرافتون میشناختین کسایی رو که با وجود پلی کیستیک بودن راحت باردار بشن؟

عایا ما دکتریم؟عایا برای بچه دار شدن تو مادر همسرت و همسرت باید تعیین تکلیف کنن؟عایا تو سرکارمون گذا ...

میتونی جواب ندی عزیزم.کسی شمارو مجبور به پاسخ دادن نکرده.اگر حس سرکار بودن به شما دست داد میتونی اظهار عقیده نکنی

میتونی جواب ندی عزیزم.کسی شمارو مجبور به پاسخ دادن نکرده.اگر حس سرکار بودن به شما دست داد میتونی اظه ...

دووووست داشتم اظهار عقیده کنم😎

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
عزیزم اولا ممنونم که جوابمو دادی ولی دکتر بهم گفت که تخمدان پلی کیستیک هستی وباید برای بارداری دارو ...

نه گلم.منظورم میدونی چیه کلا زیر نظر ی دکتر باش که هم داروهات بخوری هم ی جوری پیش بری بعد همون دوسال بچه دار شی

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
عزیزم اولا ممنونم که جوابمو دادی ولی دکتر بهم گفت که تخمدان پلی کیستیک هستی وباید برای بارداری دارو ...

بنظرم ازالان زیرنظر پزشک دارو مصرف کن.ان شاالله ک زود باردارشی 

ولی همه ی جوانب رو بسنج وازکسایی ک پلی کیستیکن سوال کن

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
اینا رو برو ازدکتر بپرس چون مشکل تخمدان داری شاید دیر باردارشی

ممنونم که جوابمو دادین.از دکتر سه دکتر پرسیدم و نظراتشون متناقض بوده و به جواب قطعی نرسیدم.گفتم شاید دوستان تجربه منو داشته باشن

مرسی که جواب دادین عزیزم

منم همسرم خیلی بچه دوست داشت و حتی مادرشوهرم می‌گفت عروسی کردین اصلا جلوگیری نکنید منم جوابش نمیدادم...

ولی وقتی وارد زندگی شدیم و همسرم توی خرج افتاد و با هم منطقی صحبت کردیم گفت بذار یکسال بشه بعد تصمیم میگیریم کی بچه دار شیم... آخه شرایط مالیمون زیاد خوب نیست و وقتی هزینه دکتر و پوشک و اگر بچه شیر خشکی باشه هزینه شیر هم بهش گفتم بیشتر متقاعد شد جوری که فعلا مصمم تر از منه بچه دار نشیم فعلا   مامانش هم یکی دوبار بهش گفته بود اونم گفته بود شرایط مالی ما رو که میدونی اوضاع کشور هم میدونی ...خلاصه خودش جوابشو داد و دیگه مامانش فعلا چیزی نمیگه میگه یکم دیگه بگردین بعد   هنوز یکسال نشده عروسی کردیم

بچه دار شدن و نشدنمون هم خواست خداست هرچی خودش بخواد

2706