2726
عنوان

بچه هاتون پدربزرگ و مادربزرگاشونو چی صدا میزنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2988 بازدید | 55 پست
بله

بذار ترکی بگن قشنگه

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مانه و آقاجون

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
2728
هنوز نمیتونه حرف بزنه دخترم 4 ماهشه اما میخوام بابا بزرگاش رو بگه بابا+اسم مامان بزرگاش رو هم بگه ...

من دوس ندارم بچه اسم بزرگترارو بگه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
اینا رو تو میگیییی زینب خخخخ

😆😆😆😆😆😆😅😅😅😅😄

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
به مامانم میگه مامانی به مادرشوهرم میگه مامانی بزرگ😂 پدرم نداریم😢

مادرشوهرم میگه بمن بگه مامان جون منم میگم آخه اونوقت بچه گیج میشه هر دو طرف مامان جون بگه

مامانی رو هم خودم دوست ندارم بگه

من برعکس همم معمولا همه نوه های پدر شوهرم اونارو مادر جون وبا باحاجی صدا میکنن من میخوام بچمو یاد بد ...

فکر میکنی بچه ها از هم تقلید میکنن هرچقدرم یه اسم دیگه بگی بازم مثل اونا میگن

دختر برادرمن شش سالشه از پسر خواهرم تقلید میکنه بمن میگه خاله

مامان وبابام مامانی وبابایی  پدر شوهر ومادرشوهرم مامان جون و بابا جون

من امیر بزرگه شه یادش میدم مامان شوهرو با اسم صدا بزنه  

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
مادرشوهرم میگه بمن بگه مامان جون منم میگم آخه اونوقت بچه گیج میشه هر دو طرف مامان جون بگه مامانی رو ...

چرا گیج میشه اتفاقا دوتارو یکی بگه راحت تره.سخت نگیر اونا هم نوشونه دوسش دارن بذار هرطور راحتن همونو بگه

بذار ترکی بگن قشنگه

خودم دوست دارم ترکی بگن ولی انگار مادرشوهرم با لفظ انا احساس پیری میکنه

البته تا حالا نگفتم برو بغل آنا یا از این جور حرفا شاید اگه خودم بگم همه هم ازم تقلید کنن الان هرکی هرچی دوست داره میگه مثلا برادرشوهرم یه بار میگه برو بغل مامانی یه بار میگه آنا یه بار میگه مامان جون..............

2706