1421
1389
عنوان

بچه هاتون پدربزرگ و مادربزرگاشونو چی صدا میزنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 55 پست
به مامانم میگه مامانی به مادرشوهرم میگه مامانی بزرگ😂 پدرم نداریم😢

مادرشوهرم میگه بمن بگه مامان جون منم میگم آخه اونوقت بچه گیج میشه هر دو طرف مامان جون بگه

مامانی رو هم خودم دوست ندارم بگه

یه دختر گل دارم خدایا خودت حفظش کن  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

من برعکس همم معمولا همه نوه های پدر شوهرم اونارو مادر جون وبا باحاجی صدا میکنن من میخوام بچمو یاد بد ...

فکر میکنی بچه ها از هم تقلید میکنن هرچقدرم یه اسم دیگه بگی بازم مثل اونا میگن

دختر برادرمن شش سالشه از پسر خواهرم تقلید میکنه بمن میگه خاله

مامان وبابام مامانی وبابایی  پدر شوهر ومادرشوهرم مامان جون و بابا جون

من امیر بزرگه شه یادش میدم مامان شوهرو با اسم صدا بزنه  

پسرمتومرا جانو جهانیچه کنم جان و جهان رو💖😍مسخره است اگر نفهمی...!!
1401
من دوس ندارم بچه اسم بزرگترارو بگه 

نمیخود که بگه ناهید،میخواد بگه مامان ناهید

دیگه هرکی نظری،داره

دخترم خوش اومدی....من و بابایی عاشقتیم  تجربه های زیادی از شیردهی بدست اوردم...اگه بارداری یا تازه زایمان کردی و دوس داری فقط شیر خودت رو به نوزادت بدی ریپلایم کن تا کمکت کنم...
مادرشوهرم میگه بمن بگه مامان جون منم میگم آخه اونوقت بچه گیج میشه هر دو طرف مامان جون بگه مامانی رو ...

چرا گیج میشه اتفاقا دوتارو یکی بگه راحت تره.سخت نگیر اونا هم نوشونه دوسش دارن بذار هرطور راحتن همونو بگه

بذار ترکی بگن قشنگه

خودم دوست دارم ترکی بگن ولی انگار مادرشوهرم با لفظ انا احساس پیری میکنه

البته تا حالا نگفتم برو بغل آنا یا از این جور حرفا شاید اگه خودم بگم همه هم ازم تقلید کنن الان هرکی هرچی دوست داره میگه مثلا برادرشوهرم یه بار میگه برو بغل مامانی یه بار میگه آنا یه بار میگه مامان جون..............

1444

فکر کن شوهر من مامان بزرگش رو مامانی صدا میکرد😝😝لووووس😂😂

مامان خودم رو مامان+اسم 

بابامو بابا+اسم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
1391

انشالله بچه دار بشم میخوام یادشون بدم به پدرشوهر و مادرشوهرم بگن خانجون و خان بابا  (فانه،نریزید سرم)!

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟
1437