2737
2734

شوهرم وام گرفته بود ولی بخاطر خطایی که کرده گفته همش مال من کلا 50 تومن پول داریم نمیدونم باهاش چیکار کنم به نطرتون چه کاری خوبه باهاش انجام بدیم اونایی که فهمیدن وام گرفتیم دندون تیز کردن واسه پولمون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم دنبال سرمایه گذاری هستم

به من خرید عابربانک پیشنهاد دادن

گفتن اگه جای شلوغ باشه ماهی۷ تومن سوددهی داره

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

سریع سرمایه گذاری کن

بستگی به شرایط خودت داره

میتونی ماشین ثبت نام کنی طلا بخری یا وارد بورس بشی ولی برای بورس همه رو یکجا سرمایه گذاری نکنی یا یک آپارتمان کوچیک بخری بدی رهن که کمک هزینه ی خریدت بشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
پولتو خرج خونه و لباس و بدهی نکن.به کسی هم نده. بذار بانک تا یک تصمیم مطمئن بگیری. این اولین قدمه

دختر عموم به اسم ده روز ازم گرفت 11 تومن حالا دیشبم پسر خاله اش گفته ده روزه 8 تومن بهم بدی  پدر شوهرم گفته 14 تومن به من بدی دارم دیونه میشم همه انگار منتطر بودن وام بگیریم اشتباه کردبم گفتیم البته به اینایی که گفتیم چون میخواستبم ببینیم چه حور میشه وام گرفت حالا همینا دندون تیز کردن 

2738
منم دنبال سرمایه گذاری هستم به من خرید عابربانک پیشنهاد دادن گفتن اگه جای شلوغ باشه ماهی۷ تومن سود ...

خرید عابر بانک چه جوریه چقدر سرمایه میخواد اگه بدونم میارزه طلاهامم میفروشم

خرید عابر بانک چه جوریه چقدر سرمایه میخواد اگه بدونم میارزه طلاهامم میفروشم

بهترین دستگاهش۳۴ میلیون تومنه

به تموم بانکهاهم وصل میشت

بعد یه جای شلوغ نصب میکنن و با هرتراکنش سود میاد توی حساب صاحب دستگاه

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
از کجا باید اقدام کنم؟؟

از بانک

بانک ملت یا ملی برو راهنماییت میکنن

مرسی عزیزم لطف کردی 

فدات🌹🌹🌹