2410
2553
عنوان

سیاه شدن رنگ مدفوع

| مشاهده متن کامل بحث + 79402 بازدید | 46 پست
اره نت که خیلی اغراق میکنه.بچه‌ی دخترعموم تو دهنش ته گلوش یه چیزای سفیدی زده بود نصفه شب دید رفت سرچ ...

خدا کنه مشکلی نباشه خیلی ترسیدم نوشته بود سرطان معده هم ممکنه باشه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
قرص اهن استفاده میکنم دو هفتس.کم خونی داشتم بعد سقطم دکتر بهم داد که استفاده کنم.ولی هنوزم علائم کم ...

انشالله که مال همون آهنه و جای نگرانی نیست. اگر دیدی با قطع آهن همچنان بود پیگیری کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا کنه مشکلی نباشه خیلی ترسیدم نوشته بود سرطان معده هم ممکنه باشه

نه خدانکنه.به احتمال زیاد واسه قرص اهنه نگران نباش

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
من قرص اهنو که شروع کردم یه ویروس جدید اومده بود که اسهال گرفتم به مدت ۳ ۴ روز یعنی داغووووون شدم تو ...

من ویروس مطمعنم نگرفتم.چون اون ویروس رو قبلا گرفتم که حالت تهوع داشتمو اسهال بودمو تب و لرز.رفتم دکتر گفت یه ویروسه.امپول داد و قرص.

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2456
انشالله که مال همون آهنه و جای نگرانی نیست. اگر دیدی با قطع آهن همچنان بود پیگیری کن

چشم مرسی

2714
منم قرص آهن استفاده میکنم ولی تا حالا اینجوری نشدم اولین باره.شما هم ایا اسهال بودی؟

منم قرص اهن خوردنی رنگ مدفوعم سیاه میشه ولی ی بار قرص اهن خوردنی اسهال رفتم و فهمیدم باید ترکیبیشو بخورم و بعد اون اسهال نرفتم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
شکلات تلخ درصد بالا نخوردی اونم مدفوع روسیاه می‌کنه مثل قرص آهن

نه عزیزم نخوردم

عزیزم دنبال بیماری تو اینترنت نباش یکی از دوستای من یه مدتی به همین دلیل دچار بیماری روحی شده بود و مجبور شد بره دکتر اعصاب!!!

بجای این سرچ ها که فقط باعث لطمه به روح و روانت میشه بهتره بری دکتر تا اون تشخیص بده مشکلت چیه

اگه قرار بود با یه سرچ علت بیماری , تشخیص بیماری مشخص بشه که دکترا این همه سال نمیرفتن درس بخونن تخصص بگیرن!!!

اینترنت فقط روح و روانت رو میریزه بهم و کوچکترین علایم بیماری ها رو به بدترین بیماری ربط میده.

منم قرص اهن خوردنی رنگ مدفوعم سیاه میشه ولی ی بار قرص اهن خوردنی اسهال رفتم و فهمیدم باید ترکیبیشو ب ...

اخه من دو هفته بیشتره استفاده میکنم تا الان مشکلی نداشتم

عزیزم دنبال بیماری تو اینترنت نباش یکی از دوستای من یه مدتی به همین دلیل دچار بیماری روحی شده بود و ...

اخه خیلی نگران شدم میخواستم ببینم علتش چیه.تا فردا که بتونم نوبت بگیرم و برم دکتر نمیتونستم صبر کنم

یا خدا این فکرا چیه میکنید 

اخه hpv گرفته میگه میترسم ایدز داشته باشم.رفته دکتر براش چکاپ کامل نوشتن.دکتر گفته فعلا ملاحظه کن تا نتیجه ی آزمایشت بیاد.

2706