2726
عنوان

سیاه شدن رنگ مدفوع

80393 بازدید | 46 پست

همین اول اجازه بدید ازتون معذرت خواهی کنم بابت مطرح کردن همچین موضوعی ولی واقعا ترسیدم.توی اینترنت هم که سرچ کردم مطالبی خوندم که ترس منو بدتر تشدید کرد.صب متوجه شدم رنگ مدفوعم سیاه شده و گلاب به روتون اسهال هم هستم.میخوام ببینم کسی شرایط مشابه داشته؟اگه رفته دکتر علتش چی بوده؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

عزیزم من بودم و فهمیدم بخاطر قرص اهنیه که مصرف‌میکنم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

مشکل معده داری احتمالا

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو ازمایش اهن بده شاید اهن بدنت بالا

بعدشم اگر چند روز مدام به اینصورت بود برو دکتر

با یه بار که مشکلی نیست اخه 

الکی استرس میدی به خودت تو نت هم نچرخ 

دور از جونت سرچ تو نت ادمو میکشه خاکم میکنه 

رویای خودتو بساز
2728
عزیزم من بودم و فهمیدم بخاطر قرص اهنیه که مصرف‌میکنم

منم قرص آهن استفاده میکنم ولی تا حالا اینجوری نشدم اولین باره.شما هم ایا اسهال بودی؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

اگه قرص آهن میخوری، از اونه

ولی اگه مثل قیر سیاهه، و حالت چسبنده هم داره، یعنی از یه جایی تو سیستم گوارشت خونریزی کرده. مثلا زخم معده یا دوازدهه. در اون صورت باید اندوسکوپی و کولونوسکوپی بشی.

مشکل معده داری احتمالا

اونم دارم.تو اینترنت هم که سرچ کردم اورد خونریزی معده یا روده.مصرف قرص اهن.من همه چیشو دارم.ناراحتی معده هم سابقه شو دارم میترسم خونریزی کرده باشه.

منم قرص آهن استفاده میکنم ولی تا حالا اینجوری نشدم اولین باره.شما هم ایا اسهال بودی؟

من قرص اهنو که شروع کردم یه ویروس جدید اومده بود که اسهال گرفتم به مدت ۳ ۴ روز یعنی داغووووون شدم تو ۳ ۴ روز من ۳ کیلو وزن کم کردم خیلی خیلی بد بود واه منم خیلی سیاه بود ولی اسهالم واسه ویروس بود نه قرص اهن

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
اونم دارم.تو اینترنت هم که سرچ کردم اورد خونریزی معده یا روده.مصرف قرص اهن.من همه چیشو دارم.ناراحتی ...

خونریزی معده وقتی میری دستشویی خون دفع میکنی . من داشتم . هم خون بالا آوردم هم دفع خون داشتم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

احتمالا آهن یا دارو یاغذای خاصی مصرف نکردی؟ خونریزیایی هم که منشأش از معده به بالاتر باشه چون با اسیدمعده قاطی میشه هم میتونه رنگ مدفوع رو تیره کنه. ولی اینا همش احتماله. ببین اگر دوباره تکرار شد برو دکتر برات ازمایش مدفوع مینویسه

برو ازمایش اهن بده شاید اهن بدنت بالا بعدشم اگر چند روز مدام به اینصورت بود برو دکتر با یه بار که ...

واقعا.شوهرم علائمش رو توی اینترنت زده الان یک ماهه رابطه نداریم.رفته چکاپ کامل.میگه میترسم ایدز داشته باشم

احتمالا آهن یا دارو یاغذای خاصی مصرف نکردی؟ خونریزیایی هم که منشأش از معده به بالاتر باشه چون با اسی ...

قرص اهن استفاده میکنم دو هفتس.کم خونی داشتم بعد سقطم دکتر بهم داد که استفاده کنم.ولی هنوزم علائم کم خونی رو دارم.این هم اولین باریه که اینجوری شدم

برو ازمایش اهن بده شاید اهن بدنت بالا بعدشم اگر چند روز مدام به اینصورت بود برو دکتر با یه بار که ...

اره نت که خیلی اغراق میکنه.بچه‌ی دخترعموم تو دهنش ته گلوش یه چیزای سفیدی زده بود نصفه شب دید رفت سرچ کرد نوشته بود سرطان حنجرستو از این حرفا اون نصفه شب گریه گریه زنگ میزنه باهم گرفتیم با شوهرش بچه رو بردیم بیمارستان دکتره میخندید یه دارو داد در عرض دو سه روز خوب شد

خونریزی معده وقتی میری دستشویی خون دفع میکنی . من داشتم . هم خون بالا آوردم هم دفع خون داشتم

اینو نمیدونم چون تازه سقط داشتم و هنوز لک بینی دارم.خون هم که میاد نمیدونم از رحمه یا مقعد.

اینو نمیدونم چون تازه سقط داشتم و هنوز لک بینی دارم.خون هم که میاد نمیدونم از رحمه یا مقعد.

خون از مقعد فکر میکنی اسهالی ولی نگاه میکنی میبینی خون

2706