2737
2734
عنوان

شما هم بهد از معاینه ی دکتر زنان...

| مشاهده متن کامل بحث + 4365 بازدید | 50 پست
نه تست پاپ اسمیر دادم  بعدم بیشتر سونو شدم بخاطر تنبلی تخمدانم و داروها که استفاده میکنم

پس بارداریم نرفتین..چشت روزبدنبینه..بعضیاشون انگارباهامون پدرکشتگی دارن...چندسالته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس بارداریم نرفتین..چشت روزبدنبینه..بعضیاشون انگارباهامون پدرکشتگی دارن...چندسالته؟

چرا ؟ اخه من دارو میخورم میخاد ببینه اثر گذاشته یانه مثلا دوروز پیش رفتم سونو شدم گف فولیکلت هنوز به اندازه ای که مناسبه نرسیده امروز وقت دارم باز سونو بشم و امپول بده بهم که ایشالا باردارشم 

سری های قبلم تخمدانم بزرگ شده بود بدون سونو که نمیفهمید تا زد فهمید 

20 سالمه 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
2731
چرا ؟ اخه من دارو میخورم میخاد ببینه اثر گذاشته یانه مثلا دوروز پیش رفتم سونو شدم گف فولیکلت هنوز به ...

عزیزم سونو کلا با معاینه واژن فرق داره اتفاقا دردم نداره بعضیا خودشون سفت میگیرن بخاطر همین دردشون میگیره 

یه دستگاه مخصوصه که وارد واژن میکنن و دیواره واژن رو برسی میکنن 

عزیزم سونو کلا با معاینه واژن فرق داره اتفاقا دردم نداره بعضیا خودشون سفت میگیرن بخاطر همین دردشون م ...

بله میدونم فقط میترسم ضرر داشته باشه 

ولی دکترم خیلی خوبه نمیدونم شایدم لازمه 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
2738
شما هم بهد از معاینه اینطوری میشید؟ بابا بیایید توورو خدا.... تاپیک قبلی کسی نیومد..

منکه تا الان  رفتم دکتر از این مشکلات برام پیش نیومده شاید تو عفونتت خیلی بالا بوده . سعی کن بری پیش ی متخصص زنان و نازایی تا ماما و کارشناس زنان 

برو تو این سایت لیست بهترین متخصص ها رو داره یکی رو انتخاب کن برو پیششhttps://momnet.ir/ 

عزیزم منم دقیقا عین تو شدم...زخم داشتم رفتم معاینه که کرد این دستگاهه رو کرد داخل هم خون اومد هم بعدش خیلی سوزش داشتم الان دو روزه میگذره ولی خوب نشده نمیدومم چیکار کنم

ببخشید یه سوال دارم‌.من این دومین باره که بعد لز تموم شدن عادت ماهانه م ترشح هات بد بو دارم.شوهرمم متوجه بوش میشه و نزدیکم‌نمیاد.یه دوره کلوتریمازول مصرف کزدم خوب شد.از امشبم دارم استفادع می کنم‌به نظرتون دلیلش چی می تونه باشه؟نوار بهداشتی؟یا دستمال توالت؟؟؟

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
نه تست پاپ اسمیر دادم  بعدم بیشتر سونو شدم بخاطر تنبلی تخمدانم و داروها که استفاده میکنم

تنبلی دارید؟چند وقته اقدامید؟چند وقته دارید درمان میشید؟

منم‌‌ تنبلی دارم و دارم درمان میشم این ماه خیلی امیدوارم که باردار باشم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات