2410
2553
عنوان

نگهداری ازمرغ وخروس

90 بازدید | 6 پست

صبح زیباتون بخیر😍

خیلی دوست دارم مرغ نگهدارم امامیترسم بجه هامومریض کنه بنظرتون ضرر داره؟ لطفا فقط اوناییکه اطلاع دارن جواب بدن ممنون میشم☺

ساس داره

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حیاط داری؟  اگه داری خوبه منم داشتم قبلا اگه حیاط بزرگ داری خوبه  و باید تمیز کنی همش چون بو میگیره من چهارتا  خروس و دوتا مرغ و سه تا اردک داشتم 😂

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2456

اتفاقا اگر حیاط داری بگیر فقط چهل روز یا دوماهه شدن خروساشو بکشین بخورینشون گوشتش سفت نشه.مرغ محلی و سالم.مرغای بازار همه هورمون و مریضی ان.مرغاشو نکهدارین تخمی میشن.یادش بخیر میخریدیم قبلا میبردیم باغ پدربزرگم بعد میرفتیم بهش سربزنیم میدیدیم توی قابلمه داره میپزه.چقدر گریه میکردیم براشون