2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من میخک اوایل بارداریم پودر کردم گذاشتم رو دندونم که درد داشت بعد چند دقیقه بهتر شد ... البته به زبونت بخوره میسوزه

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2738

همین الان یه کم نمک بزار روش دهنتو ببند اروم اروم نمک اب میشه تا جایی که میتونی اب دهنتو نگه دار خیلی موثره  باز وقتی اب نمک بیرون ریختی هنوز درد داشت بازم نمک بریز روش وهمونجور ادامه بده خوب میشی

قبلش هم ویتامین دی بخور دندون درد بلرداری یکیش به خاطر کمبود ویتامین دی هست منم همینطور بودم با همین روش خوب شدم

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری

اگر تهران هستید برید بیمارستان شهرام یا همون سجاد سابق . فقط این بیمارستان خدمات دندانپزشکی برای خانمای باردار رو انجام میدن . من قبل از عید تو هفته ی ۲۰ رفتم و دوتا دندان غضب کشی و پر کردم

2706