2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من میخک اوایل بارداریم پودر کردم گذاشتم رو دندونم که درد داشت بعد چند دقیقه بهتر شد ... البته به زبونت بخوره میسوزه

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

همین الان یه کم نمک بزار روش دهنتو ببند اروم اروم نمک اب میشه تا جایی که میتونی اب دهنتو نگه دار خیلی موثره  باز وقتی اب نمک بیرون ریختی هنوز درد داشت بازم نمک بریز روش وهمونجور ادامه بده خوب میشی

قبلش هم ویتامین دی بخور دندون درد بلرداری یکیش به خاطر کمبود ویتامین دی هست منم همینطور بودم با همین روش خوب شدم

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری

اگر تهران هستید برید بیمارستان شهرام یا همون سجاد سابق . فقط این بیمارستان خدمات دندانپزشکی برای خانمای باردار رو انجام میدن . من قبل از عید تو هفته ی ۲۰ رفتم و دوتا دندان غضب کشی و پر کردم

2706