2726

چجوری بفهمم کسی واسه دعا گرفته یا حادو کرده.چجوری باطلش کنم؟

ممنون میشم تاپیک قبلیمم ببینین کمکم کنین

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک

فقط میدونم پولت رو حروم نکن

همین الان تو نی نی نی سایت کلی هستن که غیر مستقیم تبلیغ میکنن

🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من کاری به دعا ندارم

جوشن کبیرو و چاب کن همیشه همراهت باشه یا سوره ی فلق

چهار تا گوشیه قرانو بزار تو اب با وضو بریز تو چهار گوشه ی خونتون

هر شب قبل خواب سوره ی فلقو بخون

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
2728

شنیدم از یه دعانویس، ک اتیش زدن پوست سیر ،سحر رو باطل میکنه 

دعای سحرباطلم هست اگه میخای شماره این اقا رو بهت بدم کارش هگعالیه ادم خوبیه ارسال هم میکنه دعا برات

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

عزیزم تو گوگل سرچ کن یه دعاهایی از رو مفاتیح و روایات هست ببین کدوم راحته انجام بده مطمن باش هیج قدرتی بالاتر از خدا نیست بهش توکل کن و خوشبین باش

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج
فقط میدونم پولت رو حروم نکن همین الان تو نی نی نی سایت کلی هستن که غیر مستقیم تبلیغ میکنن 🌷

چیکار کنم پس؟😔حس میکنم انرژی منفی تو خونمون زیاده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.porseman.com/article/دفع-سحر-و-حسادت--ابطال-سحر-و-جادو/53688 طلسم و جادو واقعیت داره ...

ممنون عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین من کاری به دعا ندارم جوشن کبیرو و چاب کن همیشه همراهت باشه یا سوره ی فلق چهار تا گوشیه قرانو ...

ممنون عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شنیدم از یه دعانویس، ک اتیش زدن پوست سیر ،سحر رو باطل میکنه  دعای سحرباطلم هست اگه میخای شماره ...

ممنونم.اره عزیزم بوه لطفا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیکار کنم پس؟😔حس میکنم انرژی منفی تو خونمون زیاده

خودت انرژیای مثبت زندگیتونو زیاد بکن قران بخون 

به چیزای منفی فک نکن

بزن شبکه قران صدای قران تو خونتون بپیچه

صلوات زیاد بفرس 

ایت الکرسی رو بنویس بزن به دره ورودیه خونتون

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
2706