2733
2734
عنوان

شوهره بی شووووور 😤

571 بازدید | 48 پست

تولده داییمه . از دو سه ماه قبل زنداییم میگفت میخاد یه جشن توووووپ بگیره و همه ی فامیلا رو دعوت کنه و از دو سه ماه پیش همه منتظره این تولدیم . 

من باردارم . شوهرم هییییییچ جا نمیزاره برم میگه باید مواظب بچه باشی . فقط خونه مادرم میرم و مطب دکتر . همین . ۱۷ هفتمه . 

امشب داشتم لباس پرو میکردم که تولد چی بپوشم بهش گفتم این خوبه بپوشم . گفت مگه میخای بری ؟  اصلا امکان نداره بزارم بری . گفتم چرا ؟  گفت میخای بری اونجا چیکار کنی باید بمونی خونه استراحت کنی . به فکر بچه باش . گفتم بابا خونشون استانسور داره تازه رفتم فقط یکجا میشینم نمیخام پاشم ترکی برقصم که . گیررررر داد که نه بحث نکن . فردا زنگ بزن به زنداییت عذرخواهی کن که نمیتونی بیای . من نمیزارم تو بری . منم گفتم مگه دسته توعه من الان دو ماهه منتظرم برم همه فک و فامیل هستن هیچ جا تاحالا نرفتم میخام این تولدو برم . شروع کرد داد زدن که تو گه میخوری بری رفتی از اونورم میری خونه بابات دیگه هم بر نمیگردی . منم گفتم بچت تو شکمم خودت مجبور میشی بیای دنبالم . گفت میای بچه رو تحویل میدی خودت گورتو گم میکنی خونه بابات . 

خیلی دلم شکست . خیللللی زیااااد . این همه استرس و سختیو تا اینجا تحمل کردم . اینقدر شبا با زجرررررر میخابم . اینقد با هر علامتی میمیرم و زنده میشم که بچم سالمه یا نه اون عینه خیالش نیست . با مادرشو خواهرش گردش و تفریح و مسافرت میره . بعد بر میگرده میگه بچه رو تحویلی میدی به منو میری خونه بابات .  

خیلی ناراحتم . دیگه حوابشو ندادم . الانم گمشد قهر کرد رفت خوابید . شما باشین چیکار میکنین ؟  واقعا روحیم داغونه . چهار ماهه هیچکسو ندیدم ،  هیییییچ جا نرفتم . مشکلی هم خدا رو شکر ندارم . شما باشین میرین ؟  فردا چی به شوهرم بگم ؟ 🥺🥺

حرصمم دراومده میخام حتما برم . اونجا که کاری نمیکنم فقط ی جا میشینم

چقدرحساسه مردم مسافرت خارجه میرن باشکم پر😕

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

برو بالا

نبومد دنبالت برو خونه بابات

بگو اگه بلایی اومد یر بچه خودت مسئولی

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2706