2726
عنوان

راهنمایی راجبع خرید سوو تین

182 بازدید | 8 پست

امروز رفتم بخدم همشون بالای سی تومن شدن. من اسفنجی دوست نداره بزدگ نشون میده . این طوری و گیپورام همش پیرزنی بودن. چ مدلی بخرم ک سفت باشه 

گیپور جک دار

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نخی بخر دیگه

بگو غیر اسفنجی هر مدلی که دارین بیارین 

یا نیم تنه بگیر

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2728
من ینی چی رو بهت پیشنهاد میدم هم سفت هم خوش فرم مرگ نداره واقعاااا اما خب قیمتش به نسبت اینکه س ...

خب اگ خوب باشه میخدم دوتا ازش. اگ میشه ی کوچولو عکسشو بزار ببینم جنسشو. کامل نمیخوام عکسش باشه فقط ی تیکه از پارچشو بزار ک بفهمم چ جنسی میگی

من ینی چی رو بهت پیشنهاد میدم هم سفت هم خوش فرم مرگ نداره واقعاااا اما خب قیمتش به نسبت اینکه س ...

س تیکه از عکسش بزار بی زحمت . مدل و فرمشو نمیخوام. چون امروز بازار بودم همهومدلو دیدم پارچشو بیینم تو عکس میفهممم چ مدله.ممنون

سرچ کن تو نت مارکشو مدلاشو برات میاره

😃😂😄توونت همشون چی میگن ژورنالیه مشخص نمیکنه جنسش چیه شما همچین گفتی معرفی میکنی خوشحال شدم گفتم فردا پیرم پیخرم