2703
2553
گفتم اگه پیدا کنم سرم شلوغه بیکار نیستم بعدم من چیزی که بود رو گفتم کاملا هم این اقا رو‌میشناسم و ...

یبار دیگه  بهم توهین کنی جوابتونو بد جور میدم. نفهم خودتی.، چشم داری برو پیامارو بخون  کجا خودم رو زدم به نفهمی؟!!!!به اون آقا دیگه کاری ندارم.چع شما راس گفته باشی چ نگفته باشی مهم نیس دیگه.من از اولم دنبال بهونه بودم باهاش کات کنم برید تاپیکاموبخونید...  چون همچین رفتاری ازش ندیده بودم و مشکوک نبود هیچوقت،،،برای همین برام تعجب آور بود. ک ایناروگفتی و در مقابل حرف بعضیا از اون پسر دفاع کردم چون میدونستم اینکاره نیس... برای همین اون همه ازت سوال پرسیدم خاستم اسکرینهارونشون بدی.تا نشونش بدم برای همیشه از شرش خلاص شم.اینهمه هم بچه بچه نکن خانوم بزززرگ..راستی نفرین کردن یادت نره..در ضمن لطف کردی بهم گفتی ازت ممنون هم شدم ولی اینهمه منت نزار

مرگ بر ازدواج🍷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق از دانشگاه یدی تپه ترکیه می باشد، او در کنار بازیگری یک ورزشکار حرفه ا ...

الهى اين صنم بميره من چقد حرص مى خورم اينو كنار جان تو فيلم عطر عشق مى بينم😈😈😈😈

خدايا شكرت كه ما 29/5/99خونه خريديم و صاحب خونه شديم😇😊
افرین دقیقا منم حرفم همینه اومد کلی توهینم کرد و مث پیرزنا نفرین کرد بعضیام ازش دفاع میکنن میگن دروغ ...

اره عزیزم درست میگی

اون اول ابروی ی نفر رو برد 

هرچند معلوم نیست حرفش درست باشه یا نه

تهمت نمیزنم ولی شاید نیت دیگه ای داشته بخاطر همین دروغ سر هم کرده ما که اینجا همدیگرو نمیشناسیم ، نه اسکرین از پیام ها داده نه چیزی  که اثبات حرفش باشه ، تازه سنش رو هم که دروغ گفته🤨

بهتره الکی دفاع نکنن دوستان ، یکم چشماشون رو باز کنن یکم هم از عقلشون استفاده کنن خیلی خوبه ، فقط یاد گرفتن یکی ی چیزی میگه اینا هم تایید کنن😒😒😒

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2456
اره عزیزم درست میگی اون اول ابروی ی نفر رو برد  هرچند معلوم نیست حرفش درست باشه یا نه تهمت ن ...

چه ربطی داره مگه هر کسی که بگه فلانی اندازه ی بچمه باید حتما ۱۰ ۲۰ سال بزرگتر باشه؟

یعنی شما تا حالا این اصطلاح رو بکار نبردین یا ندیدین کسی بکار ببره؟؟؟؟

من خودم همیشه به کسایی که حتی یه سال ازم کوچیکتر باشن میگم جای بچمه

در ضمن کسی که راحت به دخترا پا میده و به کسی که ادعا میکنه عاشقشه خیانت میکنه حقشه که آبروش بره

نمیدونم چرا تا حرف خیانت میشه بعضی از خانوما دلشون میخواد از مردا طرفداری کنن!!!

ایشون لطف بزرگی کرد که اون خانوم رو آگاه کرد وگرنه چند سال دیگه باید شاهد تاپیکای این خانوم بودیم که شوهرم بهم خیانت میکنه

همه هم براش کامنت میدن طلاق بگیر

از الان عاقلانه انتخاب کنه بهتره یا بخواد بعد چند سال زندگی با یه بچه به فکر طلاق باشه؟

الهى اين صنم بميره من چقد حرص مى خورم اينو كنار جان تو فيلم عطر عشق مى بينم😈😈😈😈

حرص نخور 😂😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2714