2726
یکی هم که دوس پسر نداره بجای تشویقش میان گمراهش میکنن که وای چرا دوس پسر نداری مگه چندسالته.اینقدر ع ...

نه اتفاقا خیلی خوبه ک دوس پسر نداره

دوس پسر دیگه چ صیغه ایه،با ابرو بشینین درستونو بخونین انشاالله یکی شیر حلال خورده قسمتتون بشه همه چیو با اون تجربه کنین

کینه ای نیستم ولی آلزایمرم ندارم
22دوس دارم اما از ترس خانوادم هیچوقت اینکارو نکردم

درس میخونی؟؟ هیچوقت با کسی دوست نبودی؟؟ منم الان خیلی وقته دیگه دوس پسر ندارم.........

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واسه همتون متاسفم ادمای نمک نشناس شما چجوری اینقد بی وجدانید که اینقد راحت تهمت میزنید؟ چجوری سرتون ...

میشه بگی اون اقا از کجا شماره شما رو داره که بخواد تو اینستا بهت پیام بده ؟ واقعا واسم سواله

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

جالبه

عکس ی اقا اینجاست ی خانم اومده راحت بهش تهمت زده ، حتی اگر راست هم بود نباید تو سایت عمومی میگفت که شاید فامیل و اشنای اون اقا بخونن و ابروش بره

میتونست تو خصوصی به رکسانا بگه 

بعد خوش ناراحت میشه از حرف بچه ها و میگه چرا به من تهمت میزنید !!!!!در صورتی که نهایت ابروی کاربریش میره که کسی نمیشناسش ولی اون اقا ابروش رفت عیبی نداره ؟؟؟؟؟؟

بعد جالبه به خدا هم واگذار میکنه و بقیه هم طرفداریش رو میکنن

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
عزیزم بهتره اول مطمعن بشی بعد تهمت بزنی  چرا اینهمه عجله دارین واسه خراب کردن یکی؟دیدین که رکسا ...

ببخشید رکسانا گفت لباس راحتی و تاپ و شلوار میفروشه اون خانوم گفت دوستش لباس پرو میکرده مصطفی رفته نگاه کرده کی لباس خونگی رو پرو میکنه 

قبول کنین حرفاش یکم یجوریه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
جالبه عکس ی اقا اینجاست ی خانم اومده راحت بهش تهمت زده ، حتی اگر راست هم بود نباید تو سایت عمومی می ...

افرین دقیقا منم حرفم همینه اومد کلی توهینم کرد و مث پیرزنا نفرین کرد بعضیام ازش دفاع میکنن میگن دروغ نمیگه 

که حتی اگه راست هم میگه میتونست تو خصوصی بگه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
ببخشید رکسانا گفت لباس راحتی و تاپ و شلوار میفروشه اون خانوم گفت دوستش لباس پرو میکرده مصطفی رفته نگ ...

لباس راحتی نیست‌و مانتو و‌... هم دارن

لباساشون هم خیلی خوبه و‌خیلیییییی مشتری از شهرای دیگه دارن

شما رامپر پرو‌نمیکنی؟؟؟

لباس راحتی نیست‌و مانتو و‌... هم دارن لباساشون هم خیلی خوبه و‌خیلیییییی مشتری از شهرای دیگه دارن ش ...

شما قرار بود پیاماشو نشون رکسانا بدی گذاشتی رفتی بعد دوروز اومدی ب همه توهین کردی بهتر بود از اول تو خصوصی میگفتی 

شما قرار بود پیاماشو نشون رکسانا بدی گذاشتی رفتی بعد دوروز اومدی ب همه توهین کردی بهتر بود از اول تو ...

گفتم اگه پیدا کنم

سرم شلوغه بیکار نیستم

بعدم من چیزی که بود رو گفتم کاملا هم این اقا رو‌میشناسم و اولم گفتم و‌خودش گفت بله

میخاد باور کنه یا نه

میخاد باشه یا نه

مهم نیست و به منم زبطی نداره

من کفتم بچست ، چشمشو باز کنه

که این خانم خودشو زده به نفهمی

توهینی هم به کسی نکردم فقط گفتم تهمتاتونو نمیبخشم و بازم میگم

دیگه هم منو ریپلای نکن حوصله توضیح بیشتر ندارم

نه اتفاقا خیلی خوبه ک دوس پسر نداره دوس پسر دیگه چ صیغه ایه،با ابرو بشینین درستونو بخونین انشاالله ...

والا چی بگم تو نی نی سایت بشنون نداری کلی پند وموعضه میکنن که چرا نداری تازه کلی هم نصیحتت میکنن که حتما باید داشته باشی طرفو ازراه به در میکنن یه چیزی هم بگی فاز روشن فکری برمیدارن که مگه چیه وفلان چی بگم والا 

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
ببخشید رکسانا گفت لباس راحتی و تاپ و شلوار میفروشه اون خانوم گفت دوستش لباس پرو میکرده مصطفی رفته نگ ...

شاید تونیک یامانتو پوشیده شایده اون دوست خانوم خودش هم خوشش میومده با پسره باشه که اجازه میداده بیاد لباس رو تو تنش ببینه الله واعلم خیلی چیزا مجهوله نمیشه هیچجوره قضاوت کرد مقصر اصلی هم معلوم نیست خداییش

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
گفتم اگه پیدا کنم سرم شلوغه بیکار نیستم بعدم من چیزی که بود رو گفتم کاملا هم این اقا رو‌میشناسم و ...

از نظر شما گفتن بی خانواده هستین ب این همه کاربری ک نظرشون مخالف شما بود توهین نیست بیشتر دقت کن تو حرف زدنت چون بقیه این حرفارو توهین میدونن 

2706