2410
2553
وقیح عکسایی ک میزارید و کپی میکنه برا خودش😂😂😂

یبار تو گروه با یکی دعواش شد بهش میگفتن وقیح..منظورم اینه اسم کاربریش وقیحه؟؟

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عکس کیو بزارم؟ نه شوهر دارم نه دوس پسر

چرا دوس پسر نداری؟؟ 

چند سالته؟؟ 

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     
2720

اینطوری که آقا مصطفی معروف شد استاندار پر حاشیه نشد. 

رکسانا خانم بچسب به درست 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
این اقا مصطفی تو عکسش پشت سر‌ش آستر لباس بلوچیه  جایی ک لباس زنانه میفروشن اصلا پروف نداره هااا ...

عزیزم بهتره اول مطمعن بشی بعد تهمت بزنی  چرا اینهمه عجله دارین واسه خراب کردن یکی؟دیدین که رکسانا خانومم گفتن مغازش لباس راحتی و....میفروشه نه پارچه یکم معقولانه صحبت کنیم خدای نکرده ناخواسته به کسی تهمت نزنیم

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
اره ادم هنگ میکنه کی راست میگه کی دروغ  از ی طرف سوتی های این خانوم  از طرف دیگه گذشته ی ...

این بنده خدا سوتی نداشت جز سنش که اونم ممکنه بعنوان اصطلاح گفته باشه جای پسرمه یاچون کاربرا بهش فشار اوردن وتهمت زدن اینجور گفت دلیل بر دروغ گوییش نیست چون همون اول که عکسو دید بدون هیچ صحبتی ازطرف رکساناجون سریع خودش اسم شهر واسم وفامیل پسره ومغازشو همه چی رو گفت اگه دروغی بود که اینهمه اطلاعات نداشت

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
2714
عزیزم بهتره اول مطمعن بشی بعد تهمت بزنی  چرا اینهمه عجله دارین واسه خراب کردن یکی؟دیدین که رکسا ...

تهمت نزدم حدس گمان بود بعدشم هیچی هم نمیاد توضیح نمیده... من ک دیگه بیخیال‌ش گرفتم.. خود دانن

😆
تهمت نزدم حدس گمان بود بعدشم هیچی هم نمیاد توضیح نمیده... من ک دیگه بیخیال‌ش گرفتم.. خود دانن

اره ب ماچ خودشون میدونن

الان شوهرا خیانت میکنن دوس پسر ک جای خود داره،هر روز با چن نفر لاس میزنن

کینه ای نیستم ولی آلزایمرم ندارم
آفرین خوب کاری میکنی بخدا دوس پسر چیه آخه؟

یکی هم که دوس پسر نداره بجای تشویقش میان گمراهش میکنن که وای چرا دوس پسر نداری مگه چندسالته.اینقدر عادی شده این موضوع که واسشون عجیبه یکی نداشته باشه 

2706