2726

چقدر روابطی که مثلا میخواد به ازدواج ختم بشه شل و ول شده! رکسانا جان یکی یه چیزی گفت جای تحقیق نشستی از عشقت دفاع کنی!؟؟؟؟ دوستش داری بسم الله عواقبش هم با خودت !بقیه رو نمیدونم اما من یکی خواهرم حسابت کردم  دلم سوخت که رابطه ای مشکوک داشته باشی بهت هم بارا کامنت کردم حواست رو جمع کن!اما از دیروز تا الان حس میکنم شوخی گرفتی رابطه یا احیانا ازدواج با اون آقا!آشنایی قبل ازدواج واسه آشناییه این حجم مقاوت واسه پیدا کردن حقیقت واقعا تعجب آوره گلم

جالبه این خوشبینی رو بعضیا به شوهر عقدی ندارن چه برسه به دوست موفق باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعضيا اينجا كاربري دوم سوم هستن دنبال تركوندن تاپيك يا توهين كردن هستن يا برن براي بقيه تاپيك بزنن

دليلشم فقط اينه كه خانواده خوبي نداشتن توو عقده و كمبود بزرگ شدن و نميشه توقعي داشت ازشون

توجه نكنين بهشون دعوا ميكنين چرا😐😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چقدر روابطی که مثلا میخواد به ازدواج ختم بشه شل و ول شده! رکسانا جان یکی یه چیزی گفت جای تحقیق نشستی ...

من ازش دفاع  نمیکنم گفتم ک همه چیزو تموم کردم..کامنتارو بخونید خب...اصلا هم با این آقا ازدواج نمیکنم 

مرگ بر ازدواج🍷
بذا بره گمشه بابا.... خر مغزه شما توجه نکن😊

با منی؟؟!!اگه منظورت منم برات متاسفم یه بیشخصیت به تمام معنا هستی.همین..چون خودت این صفت رو داری ب بقیه هم نسبت میدی.حرف زدنت نشونه تربیت خانوادگیت بود..ناسلامتی متاهلی شوهر داری بایدم از ما خانومتر باشی ولی اینه وضع صحبت کردنت😐👍نچ نچ نچ

مرگ بر ازدواج🍷
با منی؟؟!!اگه منظورت منم برات متاسفم یه بیشخصیت به تمام معنا هستی.همین..چون خودت این صفت رو داری ب ب ...

😐😐😐😐😐😐

من با شما نبودم😐😐😐😐😐

با اون خانوم بودم که گف چراغ سبز نشون دادی😐😐😐

من رو شوهرم غیرت دارم😂😂😂همین مونده اون بره تو آلبوم وقیح‌

من اخرش نفهمیدم این وقیح کیه

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
با منی؟؟!!اگه منظورت منم برات متاسفم یه بیشخصیت به تمام معنا هستی.همین..چون خودت این صفت رو داری ب ب ...

ای کووووه شخصیت و تربیت...

ای سمبل ادب...😐😐😐😐

یادم باشه مجسمتو بذاریم مرکز شهر😆

2706