2726
من با شما موافقم من بهش تهمت نزدم برای من سوال پیش اومد اونا رو پرسیدم چرا نیومد سوالات جواب نداد فق ...

اره ادم هنگ میکنه کی راست میگه کی دروغ 

از ی طرف سوتی های این خانوم 

از طرف دیگه گذشته ی دوست پسرت 

الله اعلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره منظورم همینا بود تونیک و اینجور چیزا..تی شرت اینا

گلم میشه بگی دقیقا چ چیز خاصی میفروشن که یکی از یه شهر دیگه بیاد خرید اگه خیلی خاص فروشن منم بلیط هواپیما بخرم برم اونجا لباس بخرم 😉

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

اکر میخای نورد سو ظن قرار نگیری مورد ظن هم فراهم نکن میای ی نفرین میکنی میری کل تاپیک هاتونو خوندم ب علاوه کاربری ک اسکرین کامنتتونو گذاشته بود بیست و پمجی اینا تهمت نیس حدس گمان 

گلم میشه بگی دقیقا چ چیز خاصی میفروشن که یکی از یه شهر دیگه بیاد خرید اگه خیلی خاص فروشن منم بلیط هو ...

والا بخدا منم در تعجبم مشهد ک جنساش عالیه از اونجا پا میشه بیاد زاهدان..خیلی عجیبه.من نمیدونستم یه هم چی جنسایه عالی داره ک از بقیه استانا میان خرید میکردن وگرنه خودمم حتمن از اونجا خرید میکردم😑😑😐😑

مرگ بر ازدواج🍷
الکی😂

وا چرا؟

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

پوشاک نظری

برای سفارش به آیدی زیر پیام دهید👇

@nazariiiii7569

کلیه اجناس باکیفیت عالی وقیمت مناسب 👌

پیک رایگان

پرداخت درب منزل

@pooshakkadenazari

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی😃🤩
2706