2726

اینا رو بیخیال جالب اینجاست اون خانم چطور روش میشه بره زاهدان پیامای رکسانا رو نشون مصطفی بده این خانمه ک میگه هیزه میگه من همیشه با شوهرم میرم عجباااااااا  بعدشم لباس بلوچی ک پروف نمیکنن خخخخخخ پارچه میگیرن میدوزن خخخخخ حالا چ زنانه چ مردانه مگه مانتو فروشی بوده در ضمن اگه من ببینم ک اقایی مدام در اتاق پروف رو باز میکنه میفهمم ی اشغال دیگه طرفش نمیرم

😆
هرگز عذرخواهی نمیکنم چون حرفی نزدم ک شرمسار باشم. و ن تنها اون اقا این خانومم مقصره .اون اسکرین شات ...

رکسانا جان با عصابانیت و ناراحتی تصمیم نگیر 

تو قران هم داریم وقتی کسی خبری میاره اول تحقیق کن بعد تصمیم بگیر 

عزیز دلم میدونم ناراحتی ولی راحت هم کنارش نزار چون اگ اشتباهی شده باشه یا احتمال این باشه ک اون خانوم از روی قصد و غرض گفته باشه(گفتم احتمالا لطفا نفرین و بد و بیراه نگین) ی عمر حسرت میخوری پس عجله نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این اقا مصطفی تو عکسش پشت سر‌ش آستر لباس بلوچیه  جایی ک لباس زنانه میفروشن اصلا پروف نداره هاااا بعذ یک مشهدی چرا میاد لباس بلوچی بگیره عین اینه ک من از زاهدان برا لباس بندری برم بندر عباس.. خو ب چ دردم میخوره... واااا

😆
وای دختره بیچاره اومد ثواب کنه کباب شد نمیدونم چرا بعضیا نمیتونن حقیقتارو هیچ جوره قبول کنن

اخه ی جاهایی هم حرفاش دروغ بوده 

اینکن سنش بالاس 

در حالی که یکی از کاربرا از پیامس اسکرین گرفته ک گفته ۲۵ سالمه 

اون خانم هم فقط بلد نفرین کنه 

خب شک و شبه به دل یکی انداخته کمک کنه حقیقت رو بشه دیگه این کارا چیه 

اگ واقعا هدف کمک بوده

2728
رکسانا جان با عصابانیت و ناراحتی تصمیم نگیر  تو قران هم داریم وقتی کسی خبری میاره اول تحقیق کن ...

من با شما موافقم من بهش تهمت نزدم برای من سوال پیش اومد اونا رو پرسیدم چرا نیومد سوالات جواب نداد فقط اومد گفت بهش تهمت زدن. این درست نیس حقیقتوروشن نکرد یه سری حرف زد

مرگ بر ازدواج🍷
2706