2726
خب پس گلم ازش طرفداری نکن.این خانوم قصدش خیر بود.والا به خدا به این پسرا وفایی نیست یه عمز باید دلت ...

دقیقا بنظر من کار خدا بود که باعث شد توی یه سایت توی یه تاپیک

یه کاربر اون پسر رو بشناسه و دستشو رو کنه

واقعو خیلی بی انصافیه این همه به اون کاربر توهین کرد

خیلی دلم سوخت براش

اگه باهاش ازدواج میکرد و هر روز با یه دختر بود خوب بود؟

نمیدونم چرا بعضی خانما نمیخوان باور کنن طرفشون داره خیانت میکنه

هر کاری ک کرده دیه مهم نیس هیچ کدومش تموم شد رف بدرک🙄👍

عزیزم کارخدا بوده که متوجه شدی تورو به خدا خودت رو به سادگی نزن همین بلا سرمن اومد البته من سه تا بچه داشتم اما خودم زدم به سادگی حرف شوهرم باورکردم اگه همون وقت که به ام گفتن حواست به شوهرت باشه اگه یه کم حواسم جم میکردم بعدا به مشکل نمیخوردم پس تو هم حواست جم کن عزیزم گاهی اوقات ادم فکر میکنه طرف میخواد اذیت کنه ولی واقعا دلسوزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا بنظر من کار خدا بود که باعث شد توی یه سایت توی یه تاپیک یه کاربر اون پسر رو بشناسه و دستشو رو ...

دقیقا همینطوره.جای تشکرش بود.

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
 بچه نیستم اینجا بیام مظلوم نمایی کنم ک توجهات رو ب خودم جلب کنم..الان فهمیدم پیج داشته راجع ب ...

خب پس یک تشکر به اون خانوم بدهکاری دلیلی برای بی احترامی بهش وجود نداره و به دلیل تهمتی که زدی عذرخواهی بکنی جای دوری نمیره

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2728
واسه همتون متاسفم ادمای نمک نشناس شما چجوری اینقد بی وجدانید که اینقد راحت تهمت میزنید؟ چجوری سرتون ...

شما چجوری شب راحت میخوابی اومدی جلو همه آبروی این دختر رو بردی خیلی دلسوز بودی تو خصوصی میگفتی 

شما الان خیلی خانواده داری که دوروزه همه رو سرکار گذاشتی الان دستپیش گرفتی قرار بود مدرک بیاری 

وقتی مدرک نداری حرف بیخود نزن از توهین ها و حرفهاتم معلومه خودت چقدر وجدان داری و خانواده دار هستی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
من ترسی از شماها ندارم یک‌چیزی بود کفتم خانم حواستو جمع کن و‌مطمعن شو‌بعد اعتماد‌کن کم‌ندیدم‌دخترا ...

خودت گفتی اسم منو بگو حالا میگی اگه عاقل بودی نمیگفتی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
خب پس یک تشکر به اون خانوم بدهکاری دلیلی برای بی احترامی بهش وجود نداره و به دلیل تهمتی که زدی عذرخو ...

هرگز عذرخواهی نمیکنم چون حرفی نزدم ک شرمسار باشم. و ن تنها اون اقا این خانومم مقصره .اون اسکرین شات هارو هم برام بفرسته ببینم راس میگه یا ن

مرگ بر ازدواج🍷
هرگز عذرخواهی نمیکنم چون حرفی نزدم ک شرمسار باشم. و ن تنها اون اقا این خانومم مقصره .اون اسکرین شات ...

وای چقدر گیری خب تو گفتی پیج نداره باعث شدی کلی آدم به پشتوانه حرفت بهش تهمت بزنن بعدم وقتی نگفته راجع به پیج مغازه یعنی این آقا کارش میلنگه ولش کن هم نزن انقدر قضیه رو آدم بی ارزش رو آدم انقدر وقت نمیزاره

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
هرگز عذرخواهی نمیکنم چون حرفی نزدم ک شرمسار باشم. و ن تنها اون اقا این خانومم مقصره .اون اسکرین شات ...

عزیزم اون خانم از روی خیرخواهی نصیحتت کرد ورفت

دیگه دخترش نیستی که بخواد بهت ثابت کنه و دلیل بیاره

یک غریبه ست که توهم براش غریبه ی 

دلش سوخت خواست آگاهت کنه ورفت دنبال کارش

دلیل ومدرک واینا برای چی باید خودشو ثابت بکنه بتو

شما خودت باید با تذکر ایشون بری دنبالش

ویک چیز دیگه ببین نامزدت پیج داره وبهت نگفته

الکی هم دستش رو قرآن گذاشته پس ازش بترس 

دین وایمانم نداره

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
2706